خبر

 • تک بورد - Epic Games Store برنامه های رایانه ای جدیدی را برای کاربران خود معرفی می کند

  Epic Games Store برنامه های رایانه ای جدیدی را برای کاربران خود معرفی می کند
  19 روز و 15 ساعت قبل

  پس از راه اندازی Spotify ، اولین برنامه Epic Game Store ، کاربران اکنون می توانند فروشگاه بازی Itch-io indie ، مرورگر وب Brave ، برنامه رادیویی جریان iHeartRadio ، مولد مدل KenShape و برنامه نقاشی دیجیتال Krita را بارگیری کنند. همه برنامه ها اکنون در صفحه برنامه Store موجود است. Epic Games نوید می دهد که برنامه های بیشتری در اواخر امسال ارائه خواهند شد.

  از میان پنج برنامه جدید موجود در Epic Game Store ، جالب ترین برنامه باید Itch-io باشد. با فروشگاه بازی ویدیویی indie که برای بارگیری در EGS در دسترس است ، می توانید یک فروشگاه بازی را از فروشگاه بازی دیگری بارگیری کنید تا بازی هایی را که در مورد اخیر موجود نیست ، انجام دهد. هر دو فروشگاه تا حدودی یکدیگر را کامل می کنند.

  علاوه بر Itch-io ، Epic Games مرورگر وب منبع باز Brave را نیز اضافه کرد. Brave با داشتن یک تبلیغ داخلی و مسدود کننده ردیاب وب سایت ، همچنین با BAT (نشانگر توجه اصلی) که اخیراً راه اندازی شده است ، یک سیستم مبتنی بر Ethereum برای ردیابی زمان و توجه مصرف کنندگان رسانه به وب سایت ها از طریق مرورگر شناخته شده است.

  برنامه دیگری که به EGS اضافه شد Kenshape بود ، ژنراتور مدل 2D تا 3D که با اکثر موتورهای بازی ویدیویی سازگار است. Epic Games همچنین برنامه Krita را به EGS معرفی کرد که برای ساخت تصاویر دیجیتالی ، کمیک ، انیمیشن ، طرح و نقاشی و iHeartRadio (فقط NA) ، موسیقی معروف و رایگان ، پادکست و رادیو به صورت زنده پخش می شود.

  https://techbord.com Epic Games Store برنامه های رایانه شخصی جدیدی را برای کاربران خود معرفی می کند

  در در آینده ، EGS برنامه های بیشتری از جمله Houseparty ، یک شبکه اجتماعی با گپ ویدیویی گروهی و Discord ، پلت فرم محبوب ارتباطات و توزیع دیجیتال را که توسط بازیکنان در سراسر جهان دوست دارد ، دریافت خواهد کرد. اگر می خواهید در مورد سایر ویژگی های فروشگاه Epic Games آینده بیشتر بدانید ، می توانید از ابزاری در نقشه راه عمومی آن استفاده کنید.

  علاوه بر همه برنامه های جدید ، Epic Games همچنین با Spotify همکاری کرده است تا همه را ارائه دهد اعضای Fortnite Crew سه ماه اشتراک حق بیمه بدون هیچ گونه هزینه ای. این تبلیغ فقط برای مشترکان جدید Spotify Premium اعمال می شود.

  راه اندازی برنامه های جدید در فروشگاه Epic Games ممکن است درآمد مستقیم زیادی نداشته باشد ، اما باید محبوبیت آن را افزایش دهد ، بنابراین به Epic کمک می کند تا هزینه های خود را جبران کند فروشگاه.

  در یادداشت دیگری ، معرفی برنامه ها به فروشگاه Epic Games نشان می دهد که این شرکت قصد دارد فراتر از بازی ها گسترش یابد و چیزی شبیه فروشگاه Google Play و App Store ایجاد کند ، که Fortnite از آن بود حذف شد.

خبرهای دیگر از نرم افزار