خبر

 • تک بورد - Dropbox نسخه رایگان مدیر رمز عبور خود را در ماه آوریل راه اندازی می کند ، اما با محدودیت هایی

  Dropbox نسخه رایگان مدیر رمز عبور خود را در ماه آوریل راه اندازی می کند ، اما با محدودیت هایی
  28 روز و 1 ساعت قبل

  صرف نظر از اینکه شما از Dropbox ، LastPass یا هر گزینه اصلی دیگر استفاده می کنید ، استفاده از مدیر رمز عبور به طور کلی ایده خوبی است. چنین برنامه ها و خدماتی استفاده از رمزهای عبور قوی و اعتبارنامه منحصر به فرد برای هر سایت یا خدماتی را که استفاده می کنید ارتقا می دهند در حالی که با فراموش کردن جزئیات ورود ، احتمال قفل شدن در یک حساب را کاهش می دهید.

  Dropbox در بهار سال 2020 یک مدیر رمز عبور در بتا راه اندازی کرد ، و درنهایت آن را برای پرداخت به مشتریان در تابستان عرضه کرد. اکنون ، سرویس میزبانی فایل این ویژگی را برای همه کاربران به ارمغان آورده است ، البته با یک گیر.

  برنامه Dropbox Passwords دقیقاً مانند هر مدیر کلمه عبور اصلی دیگر کار می کند ، به خاطر سپردن نام های کاربری و رمزهای عبور در همه دستگاه های شما ، بنابراین شما لازم نیست و از ماه آوریل ، افرادی که دارای طرح رایگان Dropbox Basic هستند ، می توانند نسخه محدودی از برنامه را امتحان کنند.

   https://techbord.com Dropbox نسخه رایگان مدیریت رمز عبور خود را در ماه آوریل راه اندازی می کند ، اما با محدودیت

  نسخه freebie به کاربران امکان می دهد حداکثر 50 رمز عبور را ذخیره کرده و آنها را در سه دستگاه همگام سازی کنند. . Dropbox در حال برنامه ریزی است که به کاربران اجازه می دهد رمزهای عبور خود را با دیگران به طور ایمن به اشتراک بگذارند ، اما این شرکت برای تعیین زمان مشخص شدن این ویژگی اضافی برنامه زمانی تعیین نکرده است.

  ماه گذشته ، مدیر رمز عبور رقیب LastPass اعلام کرد که از 16 مارس ، کاربران ردیف رایگان فقط می توانند از این سرویس در یک دسته از دستگاه ها - دستگاه های همراه یا رایانه استفاده کنند.

  تصاویر با مجوز Nopparat Khokthong ، Vitalil Vodolazskyi

خبرهای دیگر از نرم افزار