خبر

 • تک بورد - Discord ابزارهایی را برای گردانندگان اضافه می‌کند تا به‌طور خودکار محتوا را فیلتر کنند

  Discord ابزارهایی را برای گردانندگان اضافه می‌کند تا به‌طور خودکار محتوا را فیلتر کنند


  13 روز و 2 ساعت قبل

  با افزایش محبوبیت Discord، برخی از جوامع برای تعدیل دستی آنقدر بزرگ می شوند و این پلتفرم به طور فزاینده ای به یک هدف جذاب برای حملات سایبری تبدیل می شود. ویژگی جدیدی که این هفته منتشر شد به مدیران کمک می‌کند تا با فیلتر کردن خودکار کلمات کلیدی، این مشکلات رو به رشد را برطرف کنند.

  Discord آخرین ویژگی خود به نام AutoMod را به‌عنوان ابزاری برای کمک به گردانندگان برای نمایش محتوا در زمانی که ترافیک سرور زیادی وجود دارد که نمی‌توان به تنهایی نظارت کرد و کلمات و عبارات خاصی را فیلتر می‌کند، توصیف می‌کند. AutoMod مکمل تیم‌های مد انسانی و ربات‌های مود خواهد بود، نه جایگزین آن‌ها.

  به‌طور پیش‌فرض، AutoMod متن را در برابر یکی از فهرست‌های کلیدواژه از پیش تعیین‌شده Discord بررسی می‌کند و پیام‌هایی را که حاوی محتوای نامناسب معمولی هستند، مسدود می‌کند. لجن ها یا مواد NSFW. Discord این لیست ها را به مرور زمان به روز می کند، اما در حال حاضر محتوای آنها را منتشر نمی کند تا کاربران نتوانند با آنها مقابله کنند.

  https://techbord.com <b>Discord</b> ابزارهایی را برای <b>گردانندگان</b> <b>اضافه</b> می کند تا به طور <b>خودکار</b> <b>محتوا</b> را <b>فیلتر</b> کنندمی‌کند با اجازه دادن به ناظران برای یافتن کلمات کلیدی در کلمات دیگر، جلوی این کار را بگیرد. همچنین برای مدیریت کلماتی که با اعداد یا نویسه‌های دیگر املا می‌شوند طراحی شده است./p pمدیران می‌توانند AutoMod را در تنظیمات > مدیریت محتوا راه‌اندازی کنند، جایی که فهرست‌های کلیدواژه آماده و تنظیمات کلیدواژه سفارشی را پیدا می‌کنند. برای دریافت هشدارهای AutoMod، ناظران باید آنها را به سمت کانالی هدایت کنند، در حالت ایده آل کانالی که فقط مدیران و ناظران می توانند به آن دسترسی داشته باشند.


  تگ ها:

  discord , ابزاری , گردانندگان , اضافه , می‌کند , به‌طور , خودکار , محتوا , فیلتر


  v 5
خبرهای دیگر از نرم افزار