خبر

 • تک بورد - Denuvo پشت آن قطعی بازی در آخر هفته بود

  Denuvo پشت آن قطعی بازی در آخر هفته بود
  18 روز و 12 ساعت قبل

  چرا مهم است: اگر نمی‌توانید نسخه رایانه شخصی Guardians of the Galaxy یا Football Manager 2022 مارول را در آخر هفته راه‌اندازی کنید، احتمالاً به دلیل مشکل با سرورهای Denuvo DRM بوده است. این احتمالاً به عنوان نقطه عطف دیگری در میان استدلال‌های ضد DRM در بازی‌های رایانه شخصی دیده می‌شود.

  در آخر هفته، کاربران در یک رشته Resetera و در انجمن‌های Steam هنگام تلاش برای راه‌اندازی بازی‌هایی مانند Guardians of the Galaxy، Football Manager 2022، Yakuza: Like A، خطاهای مربوط به دسترسی به سرور را گزارش کردند. Dragon، Shadow of the Tomb Raider، Persona 4 Golden و Total War: Warhammer II. در نهایت این نظریه مطرح شد که Denuvo به طور تصادفی اجازه داده است نام دامنه یکی از سرورهای خود منقضی شود. Denuvo بعداً این موضوع را برای PC Gamer تأیید کرد و اظهار داشت که این مشکل را برطرف کرده است و مطمئن خواهد شد که دیگر تکرار نمی شود.

  رویدادی مانند این به ویژه برای بازی های تک نفره مانند Guardians، Persona، ناراحت کننده است. یا Yakuza، که قرار نیست پس از نصب به اتصالات اینترنتی وابسته باشند. Denuvo از زمانی که توسعه دهندگان شروع به استفاده از آن برای مبارزه با دزدی دریایی کردند، تقریباً در بین بازیکنان محبوب نبوده است.

  @PlanetZooGame @shadowofwargame ارائه دهنده DRM شما اجازه داده است که نام دامنه آنها از بین برود، و این کار راه اندازی بازی شما را از بین برده است. به همراه چندین بازی دیگر که تصور می کنم. pic.twitter.com/rQk58K4AuJ

  — Alex Buckland (@alexbuckland96) 7 نوامبر 2021

  اخیراً مشخص شد که بسیاری از بازی‌ها ممکن است به دلیل مشکلات سازگاری با پردازنده‌های جدید Alder Lake اینتل راه‌اندازی نشوند. DRM مانند Denuvo. اینتل هفته گذشته یک اصلاح موقت را منتشر کرد.

  در اوایل سال جاری، Resident Evil Village با مشکلات عملکردی مواجه شد که در Denuvo زمانی که نسخه‌های کرک شده بازی بهتر اجرا می‌شوند، ردیابی شد و کپکام مجبور شد یک پچ را منتشر کند. مشکل را حل کنید.

خبرهای دیگر از نرم افزار