خبر

 • تک بورد - Cisco Webex با همکاری تیمی و کنفرانس ویدیویی تجدید نظر زیادی می کند

  Cisco Webex با همکاری تیمی و کنفرانس ویدیویی تجدید نظر زیادی می کند
  چند ثانیه قبل

  در حالی که در این زمانهای دیوانه وار پیش بینی در مورد بسیاری از کارها واقعاً دشوار است ، من متقاعد شده ام که در مقطعی از آینده ، کسی قصد دارد یک مطالعه موردی در مورد دانشکده تجارت را در مورد بازار کنفرانس های ویدیویی و ابزار همکاری انجام دهد - و جذاب خواهد بود. خیلی ساده است که فکر کنیم چقدر آنها کارکرد همه ما را تغییر داده اند.

  درست است ، همه ما فقط از وجود برنامه هایی مانند Zoom ، Teams ، Meet ، Webex و سایر برنامه ها خوشحال هستیم (زیرا آنها اجازه می دهند ارتباطات شخصی و تجاری انجام شود و شرکت ها فعالیت کنند). اما اگر یک قدم به عقب برگردید ، فوق العاده چشمگیر است که سرعت پیشرفت این ابزارها در طول ماه های ابتلا به بیماری همه گیر بهبود یافته است.

  همچنین فکر کردن در مورد چگونگی تغییر کارایی همه ما بسیار شگفت آور است. در حالی که در ابتدا تصور می شد که چیزی بیش از حد توقف تا زمانی که همه به دفاتر خود بازگشتند ، اکنون مشخص شده است که این نوع ابزارهای همکاری تأثیر زیادی بر محل کار ما ، تعامل با آنها و تعداد فرآیند های انجام شده دارد. . در عین حال ، محدودیت اولیه توانایی های آنها به دلیل استفاده طولانی مدت ، به طرز دردناکی آشکار شده است و کارهای زیادی برای کارآمدتر کردن آنها انجام شده است.

  آخرین تلاش برای افزایش سهم این بازار فوق العاده رقابتی از سیسکو ناشی می شود که Webex را کاملاً نوسازی کرده است. علاوه بر یک رابط کاربری خوب طراحی شده برای برنامه اصلی مشتری ، Webex جدید دارای انبوهی از قابلیت های جدید و ویژگی های اساسی پلت فرم است که برای سهولت و کارآیی روند کار ، برقراری ارتباط و همکاری در محیط های کاری ترکیبی طراحی شده است.

  https://techbord.com Cisco Webex با همکاری تیمی و کنفرانس ویدیویی تجدید نظر زیادی می کند

  در حالی که تماس مبتنی بر ویدئو در قلب این تجربه باقی مانده است ، واضح است که سیسکو با Webex به مراتب فراتر از این اصول است ، زیرا ویژگی های گسترده تر پیام رسانی متنی چت ، و همچنین توابع نظرسنجی و پرسش و پاسخ ، وایت برد و زمان واقعی را در خود ادغام می کند. ترجمه و رونویسی زبان.

  مهمتر از همه ، سیسکو در مورد انواع مختلف جلسات ، قالبها و اندازه هایی که احتمالاً شرکتها به آن احتیاج دارند ، فکر کرده است ، هر دو هم اکنون در جهان متمرکز بر کار از خانه ، و در آینده در محیط های ترکیبی که با هم مخلوط می شوند متفاوت است برای این منظور ، آنها طرح های انعطاف پذیرتری اضافه کرده اند که به شما امکان می دهد نه تنها تعداد شرکت کنندگان ، بلکه طیف گسترده ای از طرح ها و الگوهای جلسه را برای استفاده بهتر تنظیم کنید. بستر برای انواع مختلف جلسات و همچنین انواع مختلف ترجیحات کارمندان. علاوه بر این ، این شرکت حالت اختصاصی رویدادها را برای حداکثر 25000 شرکت کننده در نظر گرفته است که امکان اجرای رویدادهای مجازی را با لابی های میزبان ، جلسات شکست و بیشتر و حالت پخش برای حداکثر 100000 شرکت کننده ارائه می دهد. همه گفته شده ، به نظر می رسد یک مجموعه کاملاً چشمگیر از گزینه ها است که احتمالاً انواع مختلف قالبهای جلسات مورد نیاز شرکتها را برآورده می کند.

   https://techbord.com Cisco Webex با همکاری تیمی و کنفرانس ویدیویی تجدید نظر می کند

  https://techbord.com Cisco Webex همکاری گسترده تیمی و کنفرانس ویدیویی را تجدید می کند

  Webex جدید همچنین دارای عملکردهای جذاب جدید AI است که برای چرخش حرکات مانند انگشت شست یا موج دستی به آیکون. در عمل ، این ممکن است بیشتر از کاربرد مفید باشد ، اما حداقل ، این یک روش جالب برای جلب مشارکت بیشتر در جلسات مجازی است. آنچه بدون شک مفیدتر خواهد بود ابزارهای هوشمندانه برای انواع مختلف به اشتراک گذاری بیشتر مانند پوشش ویدیویی یک مجری در جلوی اسلایدهای وی است. این به مراتب طبیعی تر و جذاب تر از تلاش برای یافتن سر مکالمه در یک سری جعبه های کوچک بالای صفحه مشترک است. در ابزارهای پیام رسان مبتنی بر متن ، از هوش مصنوعی برای انجام مواردی مانند برجسته سازی پیام ها یا بخشی از پیام هایی که سیستم معتقد است برای شما مهمترین هستند ، بر اساس یادگیری تنظیمات برگزیده شده استفاده می شود.

  https://techbord.com Cisco Webex با همکاری تیمی و کنفرانس ویدیویی تجدید نظر بزرگی می کند

  با درک این نکته ، وقتی افراد شروع به به دفتر یا مسافرت برگردید ، آنها به گزینه های دیگری برای شرکت در جلسات نیاز دارند ، سیسکو همچنین یک برنامه Webex موبایل بسیار بهبود یافته را پیش بینی کرد (انتظار می رود در نیمه دوم سال آینده باشد) که شامل توانایی انجام کارهایی مانند تهیه محتوای ویدیویی در حالی که در حالت تعلیق و تبدیل گوشی های هوشمند به امکانات ملاقات و همکاری با امکانات کامل تر. این شرکت همچنین طرح های جدید فراخوانی را ارائه می دهد كه می تواند همراه با برنامه های خدمات Webex برای ساده كردن گزینه های صورتحساب بسته بندی شود.

  https: / /techbord.com Cisco Webex با همکاری تیمی و کنفرانس ویدیویی تجدید نظر زیادی می کند

  در بخش سخت افزاری ، سیسکو نمونه کارهای خود را از دستگاه های طراحی شده برای کار یکپارچه با Webex گسترش داد. Webex Desk Camera دوربینی با قابلیت 4K است که برای اتصال به نوت بوک ها یا مانیتورهای دسک تاپ طراحی شده است ، در حالی که Webex Desk Hub به عنوان یک ایستگاه اتصال دهنده برای تلفن های هوشمند عمل می کند ، همراه با یک هدست بلوتوث و یک صفحه نمایش بزرگ. هر دو به گونه ای طراحی شده اند که در جلسات شرکت کننده انعطاف پذیری بیشتری به کارمندان می دهند و در عین حال به فروشگاه های فناوری اطلاعات شرکت می توانند "hotdesking" یا سایر مناطق کار اشتراکی را که انتظار می رود در محل کار پس از COVID بسیار محبوب باشد ، راه اندازی کنند.

  Cisco همچنین از نسخه جدید Webex Contact Center رونمایی کرد که بر روی پلتفرم اصلی Webex بنا شده است ، اما تعدادی از ویژگی های سفارشی سازی و تخصصی اختصاص داده شده به بازار مرکز تماس ، از جمله ابزارهای کم کد برای ساخت ربات های صوتی و چت ، ایجاد اسکریپت ها و سایر موارد گردش کار مبتنی بر فرآیند.

  https://techbord.com Cisco Webex همکاری تیمی و کنفرانس ویدئویی بزرگتری را تجربه می کند

  در سطح پلتفرم اصلی ، سیسکو ایجاد نمودار Webex را توصیف کرد ، که شامل داده های کلیدی در مورد نحوه همکاری افراد ، دستگاه های مورد استفاده و موارد دیگر است. مانند هر یک از این نوع ابزارها ، موضوعات مبتنی بر حریم خصوصی نیز می توانند نگران کننده باشند ، اما می توان از این داده ها برای تأمین قدرت بینش افراد برای کارمندان برای درک بهتر نحوه تعامل آنها با همکاران (و شرکا) و همچنین Team Insights استفاده کرد. برای رهبران برای درک بهتر فرایندهای همکاری در گروه های خود.

  https://techbord.com Cisco Webex تجدید نظر بزرگی می کند همکاری تیمی و کنفرانس ویدئویی

  سرانجام ، سیسکو همچنین با سایر شرکای نرم افزار از جمله Box ، Dropbox ، ServiceNow و Salesforce همکاری مفصلی داشت تا بتواند این ابزارها را در محیط Webex ادغام کند. از بسیاری جهات ، این یک استراتژی مشابه کاری است که مایکروسافت با تیم ها انجام داده است.

  به همان اندازه چشمگیر همه این قابلیت ها و موارد جدید اضافه شده به صدای Webex روی کاغذ ، چالش واقعی سیسکو این است که ببیند چگونه کار می کند. بر روی این چشم انداز اجرا می شود. این شرکت تلاش های قبلی در زمینه ابزارهای همکاری و برنامه های مرکز تماس را داشته است ، از جمله موارد دیگر ، همانطور که در ابتدا انتظار می رفت ، موفق نبوده است. با Webex ، به نظر می رسد چشم انداز جامع تر است. بیایید امیدوار باشیم که واقعیت به همان اندازه جذاب باشد.

  باب اودانل بنیانگذار و تحلیلگر ارشد TECHnalysis Research ، LLC یک شرکت مشاور فناوری است که خدمات مشاوره استراتژیک و تحقیقات بازار را به صنعت فناوری و جامعه مالی حرفه ای. می توانید او را در Twitterbobodtech دنبال کنید.

خبرهای دیگر از نرم افزار