techbord.com Chrome 87 ادعا می کند که به شدت مصرف پردازنده را کاهش داده و عمر باتری را افزایش می دهد

چرا مهم است: کروم محبوب ترین مرورگر وب در جهان است ، اما به دلیل سنگین بودن شهرت زیادی کسب کرده است. جدیدترین نسخه Chrome ، نسخه 87 ، امیدوار است که با آنچه مفهوم گوگل "بزرگترین افزایش عملکرد Chrome در سالهای گذشته" است ، مبارزه کند. Google با افزایش عملکرد CPU و RAM ، ادعا می کند که عملکرد چشمگیری دارد.

Google Chrome 87 چندین بهبود عملکرد را به آن اضافه کرده است ، جدیدترین ویرایشگر مرورگر ، اولویت برگه های فعال شما را نسبت به فعالیت های پس زمینه ترجیح می دهد ، که به گفته گوگل باید از CPU تا 5 برابر بکاهد و باتری را تا 1.25 ساعت افزایش دهد. این شرکت همچنین ادعا می کند که Chrome هنگام بارگیری صفحه های عقب و جلو با بارگیری نسخه Android ، "با سرعت اندکی" صفحات نسخه 25 را سریعتر شروع می کند.

Chrome 87 همچنین به برخی از پیشرفت های کیفیت زندگی افزوده است. کسانی که دوست دارند بسیاری از برگه ها به طور هم زمان باز شوند ، می توانند لیستی از برگه های باز خود را ببینند و سپس بدون توجه به پنجره ای که دارند ، یک برگه خاص را جستجو می کنند. جستجوی برگه قبل از ورود به Chromebook ابتدا پخش می شود رومیزی. افزایش عمر باتری "style = " width: 540px؛ height: 540px؛ "class = " b-lazy ">

Google همچنین" Chrome Actions "را معرفی می کند که به شما امکان می دهد فقط با تایپ کردن چند کلمه کلیدی در نوار آدرس ، اقدامات خاصی را انجام دهید. به عنوان مثال ، تایپ کردن "ویرایش رمزهای عبور" یا "حذف تاریخچه" به شما امکان می دهد بدون انجام تنظیمات ، آن اقدامات را انجام دهید.

این آخرین به روزرسانی نسخه مرورگر در سال 2020 است ، بنابراین از ویژگی های اضافه شده و پیشرفت های عملکرد باید از خبرهای مورد علاقه کاربران مشتاق Chrome استقبال کرد.

Chrome 87 ادعا می کند که به شدت مصرف پردازنده را کاهش داده و عمر باتری را افزایش می دهد
software/chrome-87-ادعا-می-کند-که-به-شدت-مصرف-پردازنده-را-کاهش-داده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com رگولاتور انگلستان برای بررسی عملکرد فروشگاه App اپل در مورد رفتار ضد رقابتی ادعا می شود
techbord.com آمازون پس از شکایت به نظر می رسد هیتلر ، آرم را تغییر می دهد
techbord.com Square در حال خرید عمده سهام سرویس جریان Tidal به قیمت 297 میلیون دلار است
techbord.com تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.