techbord.com Chrome 86 اینجا است. برخی از ویژگی های مهم جدید آن را بررسی کنید

چه اتفاقی افتاده؟ آخرین نسخه Google از محبوب ترین مرورگر جهان وارد شده است و همراه با آن تعداد زیادی از ویژگی ها و ابزارهای جدید متمرکز بر ایمنی ارائه می شود. Chrome 86 برای محافظت از کاربران در دسک تاپ و موبایل با امنیت رمز عبور بهتر ، محافظت در برابر بارگیری های خطرناک و موارد دیگر طراحی شده است.

ویژگی برجسته پشتیبانی از پرونده ". شناخته شده / تغییر رمز عبور" است. اگر Google تشخیص دهد که یکی از گذرواژه های ذخیره شده شما بخشی از نقض امنیت است ، از شما خواسته می شود آن را تغییر دهید. نه تنها از خطر مطلع هستید ، بلکه Google شما را به صفحه محافظت از گذرواژه مورد نظر هدایت می کند تا بتوانید اعتبارنامه خود را تغییر دهید. هر سایتی که از فایل تغییر رمز عبور پشتیبانی نکند ، کاربران را به صفحه اصلی خود هدایت می کند.

https://techbord.com Chrome 86 در اینجا است ؛ برخی از ویژگیهای مهم جدید آن را بررسی کنید

همانطور که توسط Bleeping Computer گزارش شده است ، Google همچنان از بارگیری مطالب مخلوط جلوگیری می کند. در Chrome 86 ، اگر بارگیری از طریق اتصال امن HTTPS آغاز شود اما با استفاده از یک اتصال ناامن HTTP انجام شود ، بارگیری برای موارد اجرایی و بایگانی (.exe ، .apk ، .zip و غیره) مسدود می شود. در صورت ارسال فرمهایی که از مخلوطی از HTTP و HTTPS استفاده می کنند ، مرورگر همچنین به کاربران هشدار می دهد. همچنین در این موارد ویژگی تکمیل خودکار غیرفعال می شود.

Chrome 86 Background Tab Throttling را اضافه می کند ، که باعث می شود زبانه های پس زمینه پس از پنج دقیقه یا بیشتر غیرفعال ، حداکثر 1 درصد از پردازنده استفاده کند ، و محدودیت ها هر دقیقه یک بار بیدار می شوند.

https://techbord.com Chrome 86 اینجا است ؛ برخی از موارد را بررسی کنید از ویژگی های مهم جدید

برای کاربران تلفن همراه ، Chrome 86 ویژگی ایمنی را از نسخه دسک تاپ به Android و iOS وارد می کند. در اصل مرورگر و داده های ذخیره شده آن را بررسی می کند تا از ایمن بودن آن اطمینان حاصل کند. ویژگی Enhanced Browser Safe نیز در حال ضربه زدن به گوشی ها است ، که Chrome را مشاهده می کند تا اطلاعات مربوط به URL های بازدید شده را به اشتراک بگذارد و لینک ها را با مرور مرور ایمن Google به طور واقعی بارگیری کند تا اطمینان حاصل کند که مخرب نیستند. در عین حال ، کاربران iOS می توانند هنگام پر کردن خودکار رمزهای عبور ذخیره شده در فرم های ورود به سیستم ، از احراز هویت بیومتریک (Face ID ، Touch ID یا رمز عبور تلفن) استفاده کنند.

در جای دیگر ، آخرین نسخه Chrome شامل تعدادی از امنیت است وصله ها و رفع اشکالات. همچنین پرچم های جدیدی برای آزمایش ویژگی های آزمایشی آن وجود دارد ، مانند ویرایش رمزهای عبور ذخیره شده.

برای بررسی نسخه Chrome خود / نصب آخرین به روزرسانی ، به منو> راهنما> درباره Google Chrome بروید.

Chrome 86 اینجا است. برخی از ویژگی های مهم جدید آن را بررسی کنید
software/chrome-86-اینجا-است-برخی-از-ویژگی-های-مهم-جدید-آن-را-بررسی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.