خبر

 • تک بورد - Adobe Photoshop اکنون یک نسخه بومی برای Apple Silicon Macs دارد

  Adobe Photoshop اکنون یک نسخه بومی برای Apple Silicon Macs دارد
  2 روز و 8 ساعت قبل

  چرا مهم است: اولین نسخه فتوشاپ Adobe برای سیلیکون اپل اکنون رسمی است ، حتی اگر برخی از ویژگی های موجود در معماری جدید را از دست ندهد. این شرکت می گوید که بهبود عملکرد دلیل اصلی فشار زودرس است و ویژگی های از دست رفته در آینده نزدیک وجود دارد.

  سال گذشته ، Adobe بی سر و صدا نسخه بتا فتوشاپ را برای دستگاه های مبتنی بر Arm ویندوز و macOS منتشر کرد که مردم را از اینکه مجبور به اجرای آن در حالت شبیه سازی یا از طریق مترجم Rosetta 2 در Big Sur نیستند ، هیجان زده می کند.

  < p> پس از چهار ماه تعقیب اشکالات ، الک کردن بازخورد و بهینه سازی M1 SoC جدید اپل ، اکنون Adobe اطمینان دارد که فتوشاپ در معماری جدید به اندازه کافی پایدار است و برای کارهای واقعی استفاده می شود.

  این شرکت می گوید که در مقایسه با استفاده از نسل قبلی Mac مبتنی بر Intel ، می توانید انتظار برخی از پیشرفت های عملکرد را داشته باشید ، با آزمایش داخلی که بیشتر ویژگی ها 1.5 برابر سریعتر روی Apple Silicon کار می کنند. این شامل مواردی مانند اجرای فیلترها ، عملیاتی مانند Select Subject و Content-Aware Fill ، تا کارهای ساده مانند باز کردن و ذخیره فایل ها است.

  https://techbord.com Adobe Photoshop اکنون یک نسخه بومی برای Mac Silicon Macs دارد

  نتایج عملکرد به طور مستقل توسط PetaPixel تأیید شده است ، وی همچنین دریافت که M1 اپل چیپست به ویژه در آزمون PugetBench 0.8 Photo Merge عملکرد خوبی داشت. این آزمایش بر روی Intel MacBook Pro 13 و Dell XPS 17 مجهز به GPU RTX 2060 Max-Q انجام شد. چیپست M1 تنها در تست GPU عقب مانده است.

  Adobe هنوز فضای پیشرفت را اضافه می کند و یادداشت می کند که هنوز برخی از ویژگی ها وجود دارد که هنوز برای تراشه M1 قابل اجرا نیست ، مانند همگام سازی از پیش تعیین شده ، دعوت به ویرایش اسناد Cloud ، فیلتر کاهش لرزش ، یا کار با لایه های ویدئویی تعبیه شده و فایل های .u3d. اگر هر یک از اینها بخشی از گردش کار شما است ، شرکت توصیه می کند که فعلاً به Rosetta 2 برگردید. همچنین لازم به ذکر است که نسخه های قدیمی فتوشاپ قبل از فتوشاپ 2020 برای سیلیکون اپل منتقل نمی شوند.

  فتوشاپ برای iPad امروز نیز به روزرسانی دریافت کرد که دو ویژگی جدید به همراه دارد: نسخه سند ابر تاریخچه و همچنین توانایی کار روی پرونده های ابری در حالت آفلاین. هر سندی که در فضای ابری ذخیره شود نسخه هایی با قدمت 60 روز دارد و می توانید اسنادی را که نمی خواهید منقضی شوند علامت گذاری کنید.

  اعتبار مستند: Kervin Briseeaux ، Digital Arts

خبرهای دیگر از نرم افزار