خبر

 • تک بورد - Adobe آخرین به روزرسانی را برای Flash Player منتشر کرده است

  Adobe آخرین به روزرسانی را برای Flash Player منتشر کرده است
  5 روز و 11 ساعت قبل

  Adobe پشتیبانی از Flash Player را پس از 31 دسامبر 2020 متوقف می کند و از 12 ژانویه 2021 فعالانه شروع به مسدود کردن محتوای موجود در Flash Player می کند. به همین ترتیب ، این شرکت "اکیداً توصیه می کند" برای محافظت از سیستم های خود ، سریعاً Flash Player را حذف نصب کنید .

  Adobe این هفته آخرین به روزرسانی برنامه ریزی شده را برای Flash Player در همه مناطق به جز سرزمین اصلی چین منتشر کرد.

  در بیانیه خداحافظی همراه با انتشار ، Adobe از مشتریان و توسعه دهندگانی که از Flash استفاده کرده و محتوا را ایجاد کرده اند تشکر کرد دو دهه گذشته تیم گفت: "ما افتخار می کنیم که Flash نقش مهمی در تکامل محتوای وب از طریق انیمیشن ، تعامل ، صوتی و ویدئویی داشته است." > https://techbord.com Adobe آخرین به روزرسانی را برای Flash Player منتشر کرد

  به نظر می رسد کمی انتشار یک به روزرسانی غیرمعمول است ، فقط این است که از مردم بخواهند Flash Player را با همان نفس نصب کنند.

  Adobe چند سال است که قصد دارد غروب خورشید Flash را انجام دهد و بدون شک می توانست این کار را حتی زودتر انجام دهد. این پلتفرم نرم افزاری از اواسط دهه 2000 میلادی مورد بی مهری قرار گرفت و از آن زمان به بعد به دلیل حمایت از گزینه های دیگر مانند HTML5 ، سیر نزولی را طی کرده است.

  خوشبختانه ، بایگانی اینترنت در تلاش است برخی از بهترین ها را حفظ کند. محتوای فلش بنابراین برای پدر وقت از دست نخواهد رفت. تاکنون بیش از 2000 قطعه رسانه Flash به بایگانی اضافه شده است.

  اعتبار تصویر: 360b ، پاول ایگناتوف

خبرهای دیگر از نرم افزار