خبر

 • تک بورد - 96٪ از کاربران ردیابی درون برنامه ای را در iOS 14.5 فعال نمی کنند

  96٪ از کاربران ردیابی درون برنامه ای را در iOS 14.5 فعال نمی کنند
  8 روز و 3 ساعت قبل

  جای تعجب نیست که تجزیه و تحلیل اولیه نشان می دهد که پس از انتشار Apple iOS 14.5 در تاریخ 26 آوریل ، اکثریت قریب به اتفاق کاربران ردیابی درون برنامه ای را غیرفعال نگه می دارند. فقط 4 درصد از کاربران به برنامه ها اجازه می دهند فعالیت خود را در برنامه ها و وب سایت های شرکت های دیگر ردیابی کنند. زیرا صادقانه ، اگر گزینه ای انتخاب شود ، چه کسی می گوید بله؟

  اقدام اپل برای تقویت حریم خصوصی کاربران با مجبور کردن برنامه ها برای درخواست ردیابی اطلاعات کاربران در مرکز اختلافات بین سازنده آیفون و فیس بوک بوده است. این شبکه اجتماعی نسبت به تغییرات شفافیت ردیابی برنامه اپل در iOS 14 انتقاد کرده است ، تا آنجا که انتشار آگهی های روزنامه را علیه این اقدام اعلام می کند. منافع ، به این معنی که اپل می تواند یک دعوای حقوقی برجسته دیگری را نیز در دست داشته باشد.

  تجزیه و تحلیل شرکت تحلیلی برنامه Flurry نشان می دهد که فیس بوک دلیل خوبی برای نگرانی دارد. طبق نمونه برداری اولیه از 2.5 میلیون کاربر در ایالات متحده ، 96 درصد ترجیح داده اند ردیابی برنامه را در iOS 14.5 غیرفعال کنند. این رقم نیز در حال افزایش نیست ، اما در عوض از هفته راه اندازی نسبتاً پایدار است.

  https://techbord .com 96٪ از کاربران ردیابی درون برنامه ای را در iOS 14.5 فعال نمی کنند

  داده های جهانی کمی بیشتر است ، با حدود 12 درصد از کاربران اجازه پیگیری برنامه را در دستگاه های خود دارند.

  < p> اگرچه روزهای ابتدایی است ، اما داده ها نشان می دهد که پس از انتشار iOS 14.5 ، بازار تبلیغات شخصی یک چالش بزرگ را در پیش دارد.

   https://techbord.com 96٪ از کاربران ردیابی درون برنامه ای را در iOS 14.5 فعال نمی کنند

خبرهای دیگر از نرم افزار