خبر

 • تک بورد - 1Password 8 برای ویندوز عملکرد بهتر و حالت تاریک را ارائه می دهد

  1Password 8 برای ویندوز عملکرد بهتر و حالت تاریک را ارائه می دهد
  22 روز و 16 ساعت قبل

  توسعه دهنده 1Password AgileBits نسخه جدیدی از مدیر رمز عبور محبوب خود را برای رایانه های شخصی ویندوزی معرفی کرده است. با 1Password 8، این شرکت می‌گوید که برای ایجاد مدرن‌ترین، سازنده‌ترین و ایمن‌ترین نسخه برنامه تا به امروز به تابلوی طراحی بازگشته است.

  با یک زبان طراحی جدید شروع می‌شود، با اسم رمز Knox، که به خوبی با ویندوز 11 تطبیق می‌یابد. همچنین یک تم تیره برای کسانی که ظاهری آرام‌تر را ترجیح می‌دهند وجود دارد، اما پیشرفت‌ها بسیار عمیق‌تر از رنگ تازه.

  https://techbord.com 1Password 8 برای ویندوز عملکرد بهتر و حالت تاریک را ارائه می دهد.

  داشبورد جدید Watchtower نمای سریعی از سلامت کلی رمز عبور شما ارائه می‌کند، و موارد مورد علاقه مانند قدرت رمز عبور، گذرواژه‌های استفاده مجدد، وب‌سایت‌های در معرض خطر و مواردی را که یا به زودی منقضی می‌شوند یا قبلاً دارند، برجسته می‌کند.

  دسترسی سریع، در عین حال، به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به ترک برنامه ای که در آن کار می کنید، هر موردی را که نیاز دارید بیابید. کافی است Ctrl + Shift + Space را فشار دهید تا کادر جستجوی هوشمند را بالا بکشید، که می تواند برنامه های باز شده را شناسایی کند و به خاطر بسپارد. موارد پرکاربرد برای دسترسی سریعتر.

  https://techbord.com 1Password 8 for Windows عملکرد بهتر و حالت تاریک را ارائه می دهد

  1Password 8 همچنین شامل Psst!، ابزار اشتراک گذاری رمز عبور ایمن است که ماه گذشته معرفی شد و به کاربران امکان می دهد به سرعت و به راحتی اعتبارنامه ها را با استفاده از یک پیوند واحد با دیگران به اشتراک بگذارند.

  مدیر رمز عبور نیز به لطف برخی از تنظیمات هسته مجهز به Rust، سریعتر از همیشه است.

  علاقه‌مندان می‌توانند از امروز 1Password 8 را برای Windows 10 یا Windows 11 دریافت کنند. . قیمت از 2.99 دلار در ماه برای حساب‌های فردی شروع می‌شود، و اگر بخواهید قبل از انجام تعهد از مناسب بودن آن مطمئن شوید، یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه وجود دارد.

خبرهای دیگر از نرم افزار