خبر

 • تک بورد - یک درایور صدای اینتل در پشت BSOD ویندوز 11 قرار دارد، مایکروسافت راه حلی را ارسال می کند

  یک درایور صدای اینتل در پشت BSOD ویندوز 11 قرار دارد، مایکروسافت راه حلی را ارسال می کند
  20 روز و 11 ساعت قبل

  اگر صفحه آبی مرگ را در ویندوز 11 دریافت کرده اید و فناوری صدای هوشمند اینتل را نصب کرده اید، ممکن است بخواهید نسخه درایور آن را بررسی کنید. مایکروسافت این هفته مشکل را پرچم‌گذاری کرد و راه‌حلی ارائه کرده است.

  این هفته، مایکروسافت یک مشکل سازگاری با درایور Intel Smart Sound Technology را به لیست مشکلات شناخته شده خود در ویندوز 11 اضافه کرد. این اشکال علاوه بر ایجاد صفحه آبی، ممکن است مانع از ارتقاء کاربران شود. Windows 10 به Windows 11.

  مایکروسافت می‌گوید درایور آسیب‌دیده در Device Manager > System Devices تحت کنترلر صوتی Intel Smart Sound Technology (Intel SST) قرار دارد. نام فایل باید IntcAudioBus.sys باشد و نسخه فایل باید 10.29.0.5152 و قبل از آن یا 10.30.0.5152 و قبل از آن باشد.

  لازم به ذکر است که نسخه‌هایی که با 10.30 شروع می‌شوند، هستند\' لزوماً جدیدتر از مواردی است که با 10.29 شروع می شود. ممکن است کمی غیر منطقی باشد، اما به نظر می‌رسد که این دو از تاریخچه‌های نسخه جداگانه هستند. وقتی به فایل‌ها نگاه می‌کنید، آخرین بخش اعداد - "5152" مهمترین است. راه حل مایکروسافت این است که این درایورها را به نسخه های 10.29.00.5714 و 10.30.00.5714 ارتقا دهد. شما باید با سازنده رایانه خود برای یافتن این درایورها بررسی کنید.

  "باید با دستگاه خود چک کنید مایکروسافت می‌نویسد که سازنده (OEM) برای دیدن اینکه آیا یک درایور به‌روز شده در دسترس است یا نه، آن را نصب کنید.

  به‌روزرسانی این درایورها باید به کاربران امکان ارتقاء به ویندوز 11 را بدهد، اما فهرست می‌گوید ممکن است تا 48 ساعت طول بکشد. قبل از اینکه پیشنهاد ارتقا ظاهر شود.

  مایکروسافت همچنین می‌گوید اگر ارتقاء هنوز در دسترس نیست، با سازنده دستگاه خود تماس بگیرید. این هشدار می دهد که تا زمانی که مشکل حل نشود، کاربران نباید به صورت دستی با استفاده از دکمه "Update now" یا ابزار ایجاد رسانه ارتقا دهند.

  از قضا، مایکروسافت صفحه آبی قدیمی مرگ را به ویندوز 11 بازگرداند. این هفته. در ابتدا به BSoD مشکی تغییر رنگ داده بود، اما کاربران ظاهراً رنگ آبی آرامش‌بخش صفحه نمایش خراب ویندوز را ترجیح می‌دادند.

خبرهای دیگر از نرم افزار