خبر

 • تک بورد - یاد بگیرید که با این بسته نرم افزاری اصلی ، C # ، Python ، Ruby ، ​​JavaScript را با سرعت خود کد کنید

  یاد بگیرید که با این بسته نرم افزاری اصلی ، C # ، Python ، Ruby ، ​​JavaScript را با سرعت خود کد کنید
  26 روز و 12 ساعت قبل

  یادگیری کدنویسی به تنهایی دشوار و غیرضروری است ، خصوصاً با توجه به اینکه چند زبان کدگذاری وجود دارد. بسته آموزش صدور گواهینامه Master Learn to Code 2021 شما را از تازه وارد به متخصص در چندین زبان برنامه نویسی سوق می دهد و به تمام مطالب یادگیری دسترسی مادام العمر خواهید داشت.

  با این بسته برنامه نویسی ، برخی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی را یاد می گیرید: C ++ ، Ruby ، ​​Python ، JavaScript ، برای نام بردن چند مورد (لیست کامل زیر را ببینید). این بسته جامع صدور گواهینامه كد 2021 با 98٪ تخفیف در حال فروش است كه همه این مبلغ فقط 34.99 دلار است.

  همچنین كلاسهایی مانند "" مبتدیان برنامه نویسی R: علم داده و یادگیری ماشین "را به شما ارائه می دهند. مروری جامع از یک مکان کاربردی در برنامه نویسی ، و هر کلاس در جهت ارائه مهارتهایی است که شما به عنوان یک برنامه نویس نیاز دارید.

  2021 Complete Ruby on Rails 6 Bootcamp C ++ برنامه نویسی برای مبتدیان مقدمه ای بر آموزش پایتون 3 برنامه کامل C # دوره آموزش جاوا اسکریپت Bootcamp Python برای همه آموزش کامل علوم داده با Python برای تجزیه و تحلیل داده ها یادگیری jQuery برای مبتدیان توسعه وب توسعه دهنده HTML نهایی مبتدیان برنامه نویسی R: علوم داده و یادگیری ماشین Apache Spark با Scala - با استفاده از داده های بزرگ Python Mega Course: ساخت 10 برنامه دنیای واقعی پایه های جاوا

  به بیش از 1000 درسی که می توانید از آنها با سرعت خود یاد بگیرید و هر یک کمتر دسترسی خواهید داشت. در توسط یک متخصص مانند تونی استاونتون ، یک مشاور توسعه و بهره وری پایتون تدریس می شود. با این بسته صدور گواهینامه ، فقط برای 34.99 دلار ، یعنی 98٪ تخفیف نسبت به قیمت معمول خود ، برای مدت زمان محدودی وارد دنیای بی پایان کدگذاری شوید.

  توجه: TechSpot ممکن است از پیوندهای موجود در این زمینه کارمزد فروش دریافت کند از طریق برنامه های وابسته ارسال کنید.

خبرهای دیگر از نرم افزار