خبر

 • تک بورد - گوگل برای گسترش سیستم عامل Fuchsia به سیستم عامل های دیگر پرسنل استخدام می کند

  گوگل برای گسترش سیستم عامل Fuchsia به سیستم عامل های دیگر پرسنل استخدام می کند
  11 روز و 6 ساعت قبل

  پروژه سیستم عامل Fuchsia از Google چند سالی است که شناخته شده است ، اما هنوز مورد استقبال گسترده قرار نگرفته است. علاوه بر نسل اول Google Nest Hub ، هیچ دستگاه دیگری از سیستم عامل استفاده نمی کند ، اما سازنده نرم افزار قصد دارد آن را با آوردن Fuchsia به دستگاه های دیگر تغییر دهد.

  گوگل اخیراً سه لیست مشاغل برای استخدام دو مهندس نرم افزار و مدیر مهندسی (که اکنون حذف شده است) برای تیم دستگاه های Fuchsia خود ارسال کرده است. طبق معمول ، این لیست مشاغل پروژه ای را که کارمند در آن کار می کند توصیف می کند ، و در این موارد ، نکاتی را در مورد آینده سیستم عامل Fuchsia به ما می دهد.

  در شرح شغل مهندس نرم افزار ، Google توضیح می دهد که با Fuchsia در دسترس صفحه نمایش های هوشمند Google قرار دارد ، "اکنون زمان آن فرا رسیده است که به دستگاه های هوشمند اضافی و سایر فاکتورهای شکل نیز گسترش دهیم." به نظر می رسد شرط خوبی است.

  فهرست مشاغل مدیر مهندسی به ما اطلاعات بیشتری می دهد که سایر دستگاه ها نیز ممکن است در نهایت از سیستم عامل منبع باز پشتیبانی کنند. همانطور که به نظر می رسد ، تیم دستگاه های Fuchsia گوگل در حال کار بر روی "گسترش دسترسی Nest/Assistant به فاکتورهای جدید فرم " است ، که نشان می دهد ممکن است Fuchsia را در بیش از نمایشگرهای هوشمند مشاهده کنیم.

  https://techbord.com Google برای گسترش سیستم عامل Fuchsia به سیستم عامل های دیگر پرسنل استخدام می کند

  علاوه بر این ، سومین لیست مشاغل نشان می دهد که گوگل یک مهندس نرم افزار برای تیم گرافیک و رسانه پلت فرم استخدام می کند. در توضیحات خود ، گوگل اظهار می دارد که به دنبال این است که "اطمینان حاصل کند که Fuchsia حداکثر ارزش را برای شرکا و محصولات مبتنی بر Fuchsia به ارمغان می آورد" ، بنابراین "به احتمال زیاد Fuchsia توسط محصولات شخص ثالث پشتیبانی می شود.

  سیستم عامل Fuchsia از سال 2016 در حال توسعه است ، اما فقط در اوایل امسال شاهد معرفی آن به دستگاه بودیم. در حال حاضر ، فقط نسل اول Google Nest Hub از Fuchsia پشتیبانی می کند ، اما پیاده سازی آن تفاوت قابل ملاحظه ای یا ویژگی های منحصر به فردی در مقایسه با سیستم عامل قبلی ایجاد نکرد.

  در ابتدا تصور می شد که Fuchsia می تواند جایگزین اندروید شود ، اما هرچه بیشتر با آن آشنا می شویم ، واضح تر می شود که هدف آنها دو گروه متمایز از محصولات است. در حالی که اندروید تلفن ها ، رایانه های لوحی و تلویزیون ها را هدف قرار داده است ، به نظر می رسد که Fuchsia راه حل مناسب Google برای دستگاه های IoT باشد.

خبرهای دیگر از نرم افزار