خبر

 • تک بورد - گوگل از هوش مصنوعی برای مفیدتر کردن اطلاعات استفاده می کند

  گوگل از هوش مصنوعی برای مفیدتر کردن اطلاعات استفاده می کند
  8 روز و 1 ساعت قبل

  این هفته ، گوگل از برنامه ای برای روشی برای جستجو استفاده کرد که ترکیبی از تصاویر و متن است تا زمینه بیشتری برای جستجوهای جستجو ایجاد کند. این روش می تواند از دوربین گوشی های هوشمند در ترکیب با هوش مصنوعی استفاده کند و سعی می کند نتایج جستجو را بصورت تصحیح و گسترش دهد.

  در رویداد Search On این هفته ، گوگل جزئیاتی در مورد نحوه استفاده از فناوری موسوم به Multitask Unified Model (MUM) فاش کرد ، که باید هوشمندانه بفهمد کاربر بر اساس چه چیزی در حال جستجو است در مورد تصاویر و متن ، و همچنین به کاربران راههای بیشتری برای جستجوی چیزها ارائه دهید.

  در حالی که Google تاریخ خاصی را اعلام نکرده است ، پست وبلاگش بیان کرده است که این ویژگی باید "در ماه های آینده اجرا شود " . "کاربران می توانند با دوربین تلفن به چیزی اشاره کنند ، روی نمادی که Google آن را لنز می نامد ضربه بزنند و از Google چیزی راجع به آنچه در حال مشاهده آن هستند بخواهند. پست وبلاگ سناریوهایی مانند گرفتن عکس از قطعه دوچرخه ای که نام آن را نمی دانید و پرسیدن نحوه تعمیر آن از Google ، یا گرفتن عکس از الگو و تلاش برای یافتن جوراب با همان الگو.

  https://techbord.com Google از هوش مصنوعی برای مفیدتر شدن اطلاعات

  استفاده می کند گوگل ابتدا MUM را در ماه می معرفی کرد و در آن سناریوهای بیشتری را ارائه کرد که در آن هوش مصنوعی ممکن است به گسترش و پالایش جستجو کمک کند. اگر کاربر در مورد صعود به کوه فوجی بپرسد ، MUM ممکن است با اطلاعاتی در مورد آب و هوا ، وسایل مورد نیاز ، ارتفاع کوه و موارد دیگر به نتیجه برسد.

  یک کاربر همچنین باید بتواند از MUM برای عکاسی از یک قطعه تجهیزات یا لباس استفاده کند و بپرسد آیا برای صعود به کوه فوجی مناسب است. MUM علاوه بر این باید بتواند اطلاعاتی را که از منابع یاد می گیرد به بسیاری از زبان های دیگر غیر از زبان مورد نظر کاربر ارائه دهد.

خبرهای دیگر از نرم افزار