خبر

 • تک بورد - گفته می شود Discord از گفتگوهای خرید با مایکروسافت دور شده است

  گفته می شود Discord از گفتگوهای خرید با مایکروسافت دور شده است
  25 روز و 21 ساعت قبل

  ماه گذشته ، گزارش ها ادعا کردند که مشتری محبوب گپ بازی گرا Discord در حال بررسی فروش 10 میلیارد دلاری به مایکروسافت است. استقبال جامعه از این اخبار متفاوت بود ، حداقل آن را بگویم - بسیاری از کاربران از حریم خصوصی مکالمات خود و یا قوانین و محدودیت های جدید اعمال شده توسط کنترل یک غول فناوری ترسیده بودند.

  با این حال ، این افراد اکنون می توانند نفس راحتی بکشند. طبق گزارش جدید وال استریت ژورنال ، گفتگوهای Discord با مایکروسافت به پایان رسیده است: اولی از میز مذاکره دور شده است تا گزینه های خود را بررسی کند. رسانه می گوید Discord حداقل از سه شرکت در مورد فروش بالقوه "علاقه" داشته است ، اما به نظر می رسد هیچ یک از پیشنهادات آنها قانع کننده نبوده است.

  در حالی که مشخص نیست دقیقاً چه اتفاقی افتاده است گفتگوهای خرید بین Discord و Microsoft ، حداقل در دو عامل موثر وجود دارد. نخست ، منابع WSJ ادعا می کنند ، Discord از روند فعلی اوضاع راضی است. "عملکرد خوبی" دارد (اگرچه هنوز هم سودآوری ندارد) و ترجیح می دهد حداقل در حال حاضر مستقل بماند.

   https://techbord.com گزارش شده است که Discord از گفتگوهای خرید با مایکروسافت دور شده است

  دوم ، گزارش های متعدد نشان می دهد که Discord احتمال عمومی شدن خود را در نظر گرفته است. خریداری شدن توسط یک غول فناوری این برنامه ها را به خطر می اندازد ، بنابراین شاید سرد بودن سرویس با مایکروسافت (و احتمالاً سایر خواستگاران آن) قابل درک باشد.

  در پایان روز ، تنها کاری که می توانیم بکنیم حدس و گمان است. مدیران Discord تنها کسی است که واقعاً می داند آینده پلتفرم چگونه خواهد بود. صرف نظر از این ، ما برای سوار شدن همراه هستیم و در صورت بروز هرگونه اطلاعات جدید در مورد برنامه های سرویس گیرنده گپ ، به شما اطلاع خواهیم داد.

  اعتبار مستر: Viewimage

خبرهای دیگر از نرم افزار