خبر

 • تک بورد - کنگره قانونی را پیشنهاد می کند که شرکت ها را ملزم می کند شرایط خدمات را به زبان ساده خلاصه کنند

  کنگره قانونی را پیشنهاد می کند که شرکت ها را ملزم می کند شرایط خدمات را به زبان ساده خلاصه کنند


  9 روز و 7 ساعت قبل

  چند موافقتنامه ToS، EULA، و بیانیه حریم خصوصی را می خوانید؟ همه آنها؟ هیچ یک؟ از نظر آماری، به احتمال زیاد با قراردادهای متعددی که به صورت آنلاین در معرض آنها قرار می گیرید، بدون خواندن حتی یک کلمه از آنها موافقت می کنید. اگرچه خوانندگان TS بیشتر در صدک 10 قرار دارند، 91 درصد از مصرف کنندگان متوسط ​​قراردادهای خدمات آنلاین را نمی خوانند.

  کنگره قانونی پیشنهاد کرده است که شرکت‌های آنلاین را ملزم می‌کند خلاصه‌ای از قراردادهای شرایط خدمات (ToS) خود را در وب‌سایت‌های خود پست کنند. قانون دو حزبی «قانون برچسب‌گذاری، طراحی و خوانایی شرایط خدمات» نامیده می‌شود - قانون TLDR. این توسط نماینده لوری تراهان، سناتور بیل کسیدی و سناتور بن ری لوجان حمایت مالی می شود.

  تراهان می گوید که قانون پیشنهادی ارزیابی شرایط توافق نامه های الزام آور قانونی برای وب سایت ها و مشتریان را آسان تر می کند. خدماتی که استفاده می کنند یک نظرسنجی در سال 2017 نشان داد که 91 درصد از مصرف‌کنندگان با قراردادهای خدماتی بدون خواندن آنها موافقت می‌کنند، زیرا قراردادهای بسیار طولانی و مملو از موارد قانونی است. در واقع، مطالعه دیگری در سال 2008 نشان داد که خواندن همه ToS و سایر اسناد قانونی که هنگام انجام تجارت آنلاین با آنها موافقت می کنند، به طور متوسط ​​76 روز کاری طول می کشد. سناتور کسیدی گفت: صفحاتی از اصطلاحات حقوقی در شرایط خدمات یک وب سایت برای اطلاع از نحوه استفاده از داده های آنها. "الزام شرکت‌ها به ارائه خلاصه‌ای آسان و قابل فهم از شرایطشان باید اجباری باشد و مدت‌ها مونده است."


  تگ ها:

  کنگره , قانونی , پیشنهاد , شرکت , ملزم , شرایط , خدمات , زبان , ساده , خلاصه


  v 8
خبرهای دیگر از نرم افزار