خبر

 • تک بورد - کاربران Apple M1 گزارش می دهند که محافظ صفحه نمایش macOS Big Sur بدون دلیل فعال شده و از آن خارج نمی شود

  کاربران Apple M1 گزارش می دهند که محافظ صفحه نمایش macOS Big Sur بدون دلیل فعال شده و از آن خارج نمی شود
  18 روز و 22 ساعت قبل

  شکی نیست که اپل با مک های M1 جدید برنده ای را آزاد کرد. علیرغم استفاده از همان طراحی فیزیکی قدیمی ، عمر باتری عالی (در لپ تاپ ها) و تراشه سریع M1 "بسیار تکان دهنده" باعث شده است تا نظرات منتقدان و کاربران را به طور کلی مثبت بدست آورد.

  به اندازه عملکرد Mac های M1 ، برخی از کاربران یک اشکال عجیب و غریب را گزارش کرده اند که توضیح آن برایشان سخت است. به نظر می رسد که گاهی اوقات محافظ صفحه نمایش بدون دلیل مشخص عملکرد رایانه را لغو می کند. حداقل یک مورد از اشکال در MacBook Pro اینتل وجود دارد.

  کاربران در انجمن های Reddit و MacRumors "می گویند محافظ صفحه نمایش حتی در صورت غیرفعال شدن فعال می شود. بعلاوه ، با شروع آن ، هیچ راهی برای خروج از آن وجود ندارد مگر با خاموش کردن و باز کردن درب لپ تاپ یا سوئیچ به حساب ثانویه و سپس بازگشت.

  من با مشکل دقیق مواجه نشده ام من اینتل MacBook Pro 2018 اینتل ، اما من متوجه شدم که پس از نصب Big Sur ، محافظ صفحه نمایش فعال می شود حتی اگر قبلاً تنظیم کرده بودم "هرگز". بررسی منوی تنظیمات نشان داد که نصب به نظر می رسد تنظیم مجدد آن تنظیم خاص را تنظیم کرده است . پس از غیرفعال کردن مجدد آن ، متوجه شدم که محافظ صفحه نمایش پس از حدود 20 دقیقه هنوز فعال است. من به حساب ثانویه خود رفتم و محافظ صفحه نمایش را نیز روی آن غیرفعال کردم. غیرفعال بودن آن در هر دو پروفایل کاربر مشکل را برطرف کرد.

  چندین شکایت وجود بیش از یک حساب کاربری در دستگاه خود را ذکر کرد. MacRumors مظنون است که ممکن است مربوط به Big Sur 's Quick User Switching باشد. من باید موافقت کنم. ممکن است که محافظ صفحه نمایش روی ثانویه فعال شود حتی اگر پروفایل اصلی از پروفایل فعال باشد.

  اپل در مورد اشکال توضیحی نداده است ، اما گزارشات مربوط به تالار گفتمان پشتیبانی شروع به نمایش می کند. احتمالاً طولی نخواهد کشید که مهندسان کوپرتینو اوضاع را بررسی می کنند. در ضمن ، اگر با مشکلی روبرو شدید ، مطمئن شوید محافظ صفحه نمایش در همه حساب های کاربری خاموش است. این ممکن است مشکل را حل کند تا زمانی که یک وصله ارائه شود.

  اعتبار تصویر: Nick Beer

خبرهای دیگر از نرم افزار