خبر

 • تک بورد - کاربران نورتون می توانند Ethereum را بدون نیاز به غیرفعال کردن محافظت در برابر آنتی ویروس استخراج کنند

  کاربران نورتون می توانند Ethereum را بدون نیاز به غیرفعال کردن محافظت در برابر آنتی ویروس استخراج کنند
  9 روز و 18 ساعت قبل

  استخراج کنندگان معمولی ارزهای رمزپایه معمولاً برای استخراج مجبورند برنامه ضد ویروس خود را غیرفعال کنند و این امر باعث می شود آنها در معرض تهدیدات امنیتی از هر نوع باشند. این مورد دیگر در مورد انتخاب مشتریان Norton 360 نیست که به جلو حرکت می کنند.

  شرکت امنیت سایبری ویژگی جدیدی به نام Norton Crypto را اعلام کرده است. از امروز ، مشتریان منتخب در برنامه پذیرش اولیه نورتون اکنون می توانند برای Ethereum بدون نیاز به غیرفعال کردن محافظت در برابر آنتی ویروس ، از آنها استفاده کنند. "وینسنت پیلت ، مدیرعامل NortonLifeLock ، گفت:" کاربران می توانند Ethereum را بدون نیاز به غیرفعال کردن محافظت در برابر آنتی ویروس استخراج کنند ">

  همچنین از مشتریان نورتون دعوت شده است تا رمزنگاری استخراج شده خود را به کیف پول رمزنگاری Norton خود منتقل کنند ، یک راه حل ذخیره سازی مبتنی بر ابر که خطر هارد دیسک محلی را از بین می برد شکست.

  در این مرحله س questionsالات بیشتر از پاسخ وجود دارد. به عنوان مثال ، مشخص نیست که آیا Norton در حال کار در استخر استخراج است که چندین کاربر را با هم گروه می کند تا شانس موفقیت استخراج یک بلوک را افزایش دهد. اگر استخری در کار باشد ، نورتون به احتمال زیاد مانند سایر استخرهای استخراج ، هزینه اپراتور کمی را جمع می کند ، بنابراین این امر باعث می شود درآمد جدیدی برای شرکت ایجاد شود.

  همچنین مشخص نیست که آیا نورتون کاربران را مجبور می کند از آنها استفاده کنند کیف پول ابری یا اگر می توانید رمزنگاری استخراج شده را به کیف پول / ارز مورد نظر خود منتقل کنید. مورد اخیر به احتمال زیاد به نظر می رسد ، اما من اطمینان ندارم.

  زنده ماندن استخراج گاه به گاه با استفاده از GPU نیز وجود دارد ، خصوصاً با توجه به موضع اخیر انویدیا در برابر استخراج با استفاده از کارت های گرافیک جدیدتر.

  اعتبار تصویر TimeShops

خبرهای دیگر از نرم افزار