خبر

 • تک بورد - کاربران روسی گزارش می دهند که نمی توانند ویندوز 10 و 11 را دانلود کنند

  کاربران روسی گزارش می دهند که نمی توانند ویندوز 10 و 11 را دانلود کنند


  9 روز و 9 ساعت قبل

  به نظر می رسد مایکروسافت مردم روسیه را از دانلود سیستم عامل محبوب خود مسدود می کند، اگرچه می توان با استفاده از سرویس VPN به راحتی از این محدودیت عبور کرد. جالب است که ببینیم آیا این برای سوق دادن کاربران به لینوکس کافی است یا خیر.

  کاربران روسیه در حال حاضر نمی‌توانند ISO و ابزار نصب ویندوز 10 و 11 را از سرورهای مایکروسافت دانلود کنند. مردم ابتدا متوجه این مشکل در آخر هفته شدند.

  اگر شخصی با آدرس IP روسی سعی کند فایل های ISO ویندوز را مستقیماً از وب سایت مایکروسافت دانلود کند، با پیامی مبنی بر وجود مشکل مواجه می شود. با درخواست آنها.

  تلاش برای دانلود Windows Update Assistant، Windows Media Creation Tool، یا Windows 11 Installation Assistant نیز کار نمی کند و کاربران با پیام خطا به صفحه وب هدایت می شوند.

  p>

  تأیید اضافی: https://t.co/ROJawaNGS3، البته مشخص نیست که عمدی است یا فقط یک خطای سرور.

  — Catalin Cimpanu (@campuscodi) 19 ژوئن 2022

  برخی از مردم روسیه گزارش داده اند که می توانند ابزار ایجاد رسانه ویندوز 11 را دانلود کنند. با این حال، هنگام راه‌اندازی از کار می‌افتد و یک خطای 0x80072F8F-0x20000 ایجاد می‌کند.

  کاربران ادعا می‌کنند که استفاده از سرویس VPN از شر این پیام‌های خطا خلاص می‌شود و به آن‌ها اجازه می‌دهد فایل‌ها را دانلود کنند. از قضا، قوانین سختگیرانه سانسور روسیه مانع از فعالیت بسیاری از ارائه دهندگان VPN در این کشور می شود.

  مایکروسافت هنوز بیانیه ای در این مورد صادر نکرده است، بنابراین مشخص نیست که آیا این فقط یک اقدام است یا خیر. خطای سرور یا تصمیم عمدی این شرکت در اعتراض به حمله روسیه به اوکراین.

  در ماه مارس، مایکروسافت تمامی فروش‌های جدید خود را در این کشور متوقف کرد و به ده‌ها شرکت غربی که اقدامات مشابهی انجام دادند پیوست. در اوایل این ماه، این شرکت اعلام کرد که کسب و کار خود را در روسیه تعطیل می کند و در نتیجه بیش از 400 کارمند خود را اخراج می کند.


  تگ ها:

  کاربران , روسی , گزارش , دهند , توانند , ویندوز , دانلود


  v 6
خبرهای دیگر از نرم افزار