خبر

 • تک بورد - کاربران ردیف رایگان LastPass از ماه آینده باید بین تلفن همراه یا رایانه تصمیم بگیرند

  کاربران ردیف رایگان LastPass از ماه آینده باید بین تلفن همراه یا رایانه تصمیم بگیرند
  19 روز و 14 ساعت قبل

  LastPass در مقایسه با کاربران ردیف رایگان که ماه آینده ارائه می شوند ، بسیار کم کاربرد خواهد بود زیرا آنها باید یکی از دو نوع دستگاه را انتخاب کنند که به جلو حرکت می کنند. برای تعیین نوع مناسب ترین گزینه ، سه فرصت برای تغییر نوع دستگاه در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. در صورت تمایل ، کاربران می توانند برای ادامه استفاده از این سرویس در رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه ، پرداخت هزینه های خدمات ر

  مدیر رمز عبور روز سه شنبه نشان داد که از 16 مارس 2021 ، کاربران LastPass Free فقط می توانند از سرویس در یک دسته دستگاه استفاده کنند: رایانه ها یا دستگاه های تلفن همراه. رایانه ها شامل انواع مرورگرهای اینترنت هستند که روی رایانه رومیزی ، لپ تاپ و تبلت (ویندوز ، macOS و لینوکس) اجرا می شوند در حالی که دستگاه های تلفن همراه به عنوان تلفن های هوشمند ، ساعت هوشمند و تبلت های دارای Android یا iOS تعریف می شوند.https://techbord.com/picsbody/2102/2190-1.jpg "alt = " https://techbord.com کاربران ردیف LastPass رایگان باید از ماه آینده بین تلفن همراه یا رایانه تصمیم بگیرند ">

  از کاربران خواسته می شود نوع دستگاه فعال آنها را انتخاب کنید و سه فرصت برای تعویض بین این دو فرصت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بدون توجه به اینکه از رایانه یا دستگاه های تلفن همراه برای دسترسی به LastPass استفاده می کنید ، از حساب خود قفل شده باشید. "

  چه چیزی بیشتر ، از 17 مه 2021 ، پشتیبانی ایمیل فقط در Premium در دسترس کاربران خواهد بود و برنامه های خانوادگی. قیمت LastPass Premium وقتی سالانه صورتحساب می شود از 2.25 دلار در ماه شروع می شود. طرح Families حداکثر تا شش کاربر حساب را شامل می شود.

  LastPass همچنین نشان داد که اکنون بیش از 20 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد ، اما نسبت کاربران به کاربران رایگان را پرداخت نمی کند. با این وجود ، LastPass گفت که لازم است "پیشنهادات ما را متناسب با دنیای دیجیتال که به طور مداوم در حال پیشرفت است ، تنظیم کند." بازار. با این وجود ، به احتمال زیاد ، پیدا کردن مواردی که همه زنگ ها و سوت ها را به صورت رایگان ارائه می دهند ، غیر معمول می شود.

  تصاویر با مجوز از II.studio ، Graphic farm

خبرهای دیگر از نرم افزار