خبر

 • تک بورد - پیمایش آزمایشی VRR در Microsoft Edge Canary مشاهده شد

  پیمایش آزمایشی VRR در Microsoft Edge Canary مشاهده شد


  12 روز و 1 ساعت قبل

  چرا مهم است: نرخ نوسازی متغیر (VRR) در درجه اول برای حفظ یک تصویر صاف در بازی های ویدیویی با تطبیق نرخ تازه سازی صفحه نمایش با فریم در ثانیه یک بازی شناخته شده است، اما کاربردهای دیگری نیز ظاهر شده است. اکنون مایکروسافت در حال آزمایش آن در مرورگر وب خود است.

  چند روز پیش، کاربر Reddit Leopeva64-2 یک ویژگی آزمایشی را در مایکروسافت اج قناری کشف کرد که با افزایش نرخ تازه‌سازی صفحه تنها در هنگام پیمایش، اسکرول را روان‌تر می‌کند. اساساً عملکرد VRR را به مرورگر می آورد. البته، به نمایشگری با پشتیبانی از VRR، AMD FreeSync یا Nvidia G-Sync نیاز دارد.

  Edge Canary یک نسخه داخلی از مرورگر مایکروسافت است که به کاربران اجازه می‌دهد آخرین ویژگی‌هایی را که توسعه‌دهندگان قبلاً روی آن کار می‌کنند، مشاهده کنند. آنها برای نسخه های توسعه دهنده، بتا یا عمومی به اندازه کافی پایدار هستند. کاربران قناری می‌توانند با تایپ edge://flags در نوار آدرس و یافتن «افزایش نرخ تازه‌سازی صفحه هنگام پیمایش» در لیست ویژگی‌های آزمایشی موجود، ویژگی تقویت اسکرول را ببینند.

  https://techbord.com <b>پیمایش</b> <b>آزمایشی</b> VRR در <b>Microsoft</b> <b>Edge</b> <b>Canary</b> <b>مشاهده</b> شد

  این ویژگی فقط در حین پیمایش فعال می شود تا شارژ باتری را حفظ کند. بسیاری از جدیدترین گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و لپ‌تاپ‌ها در حال حاضر این کار را در سطح دستگاه انجام می‌دهند، از جمله نوت‌بوک‌های دارای ویندوز 11.

  Edge Canary تقریباً هر روز اصلاح می‌شود، با ساخت برنامه‌نویس هر هفته و نسخه بتا تقریباً ماهانه. اگر مایکروسافت تصمیم بگیرد ویژگی افزایش نرخ به روز رسانی را حفظ کند، ممکن است در نسخه بتای 11 ژانویه یا 3 فوریه ظاهر شود. انتشار نسخه پایدار احتمالی به ترتیب در تاریخ 3 فوریه و 3 مارس دنبال می‌شود.


  تگ ها:

  پیمایش , آزمایشی , microsoft , edge , canary , مشاهده


خبرهای دیگر از نرم افزار