خبر

 • تک بورد - پیش نمایش Android 12 زبان طراحی جدید Google

  پیش نمایش Android 12 زبان طراحی جدید Google "Material You" و ویژگی های آینده را نشان می دهد
  25 روز و 15 ساعت قبل

  چندین نسخه به روزرسانی شده و تغییرات بعنوان زیر آندروید به عنوان بخشی از Android 12 وجود دارد ، اما مهمترین نکته در این تکرار ، سیستم جدید طراحی "Material You" است که Google آن را "بزرگترین تغییر طراحی در Android" می نامد. تاریخچه "." این نسخه بصری دارای سایه اعلانات صورت ، طراحی ویجت های جدید ، دکمه های بزرگتر ، گردتر ، انیمیشن های ظریف تر و یک سیستم تم قوی است که از تصویر زمینه کاربر بر روی عناص

  در سخنرانی اصلی خود در ورودی و خروجی ، Google نگاهی اجمالی به آنچه در کنار Android قرار دارد ارائه داد. گرچه چند ماه دیگر نسخه 12 و بازنگری بصری "Material You" آن باقی مانده است (یا شاید سالها در مورد دستگاه های غیر Pixel) ، Google همچنین به دنبال اجرای این زبان طراحی در کل اکوسیستم محصولات خود ، از جمله ChromeOS ، هوشمند است دستگاه ها ، ساعت ها ، رایانه های لوحی و وب.

  طراحی: رابط کاربری انطباقی ، ابزارک های اصلاح شده ، انیمیشن های روان 12 با هدف شخصی سازی بیشتر تلفن ها انجام می شود. سفارشی سازی کاربر همیشه مورد توجه اندروید بوده و این تکرار از طریق بصری با اجازه دادن به کاربران برای اعمال یک پالت رنگی سفارشی در کل سیستم عامل ، عمیق تر می شود. این کار با استخراج رنگهای غالب و مکمل از تصویر زمینه تلفن و سپس اعمال آنها روی عناصر سیستم مانند صفحه قفل ، سایه اعلان ، ابزارک ها ، کنترل های صدا ، دکمه ها و موارد دیگر انجام می شود. این نسخه در اصل نسخه کامل اجرای Google در مورد بنرهای اعلان است که براساس محتوای برنامه مربوطه به صورت پویا رنگ آمیزی می شوند.

   https://techbord.com پیش نمایش Android 12 نشان می دهد Google

  طراحی مجدد بازی نیز قابل مشاهده است در سایه اعلان به روز شده و پانل تنظیمات سریع. عناصر موجود در این بخشها گوشه های گردتری دارند (شبیه OneUI سامسونگ) ، در حالی که ضامن های تنظیم سریع (یا حباب هایی که اکنون به نظر می رسند) فضای بیشتری برای دسترسی بهتر را اشغال می کنند.

  ابزارک ها تغییر داده شده اند همچنین اکنون با سکون اضافه شده حرکت کنید. آنها همچنین رنگ پس زمینه خود را متناسب با تصویر زمینه فعلی تنظیم می کنند. برای آندروید 12 ، Google ابزارک Weather and Clock خود را برای یک آزمایش کننده به نمایش گذاشت. علاوه بر این ، دکمه ها ، لغزنده ها و فونت ها ضخامت خود را برای کنتراست و دید بهتر تنظیم می کنند.

  https://techbord.com پیش نمایش Android 12 زبان جدید

خبرهای دیگر از نرم افزار