خبر

 • تک بورد - پلتفرم محبوب گفتگوی Discord در اوایل سال 2022 به پلی استیشن می آید

  پلتفرم محبوب گفتگوی Discord در اوایل سال 2022 به پلی استیشن می آید
  10 روز و 7 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: معمولاً بسترهای نرم افزاری گپ متنی راهی به کنسول های بازی ندارند ، اما این مورد در حال تغییر است. مدیر عامل شرکت سونی ، جیم رایان امروز اعلام کرد که این شرکت با همکاری "Discord" برای "" ادغام "بستر اجتماعی در اکوسیستم پلی استیشن در اوایل سال 2022 همکاری خواهد کرد.

  این خبر بزرگی برای پارسه های پلی استیشن است - کاربران جدیدترین کنسول های بازی سونی سال هاست که خواستار پشتیبانی Discord هستند و به زودی سرانجام دعاهای آنها مستجاب می شود. متأسفانه ، این مشارکت هنوز در مراحل اولیه است ، بنابراین جزئیات مربوط به ادغام محدود است.

  اول ، برای اینکه روشن شود ، سونی Discord یا هر نوع دیگری را خریداری نمی کند (فعلا) - این ادغام نتیجه یک ادغام یا یک معامله گسترده سرمایه گذاری نیست. در عوض ، سونی و Discord به سادگی می خواهند بدون ترک اکوسیستم پلی استیشن ، راهی راحت تر برای طرفداران متقابل خود فراهم کنند.

  https://techbord.com پلتفرم گفتگوی محبوب Discord در اوایل سال 2022 به پلی استیشن می آید

  140 میلیون کاربر Discord (دادن یا گرفتن) مطمئناً از این معامله سود می برند ، اما تا چه حد؟ ما نمی دانیم کدام یک از ویژگی های Discord به پلی استیشن راه پیدا می کند ، بنابراین گفتن آن دشوار است.

  آیا این یک پورت کامل خواهد بود؟ اگر چنین است ، چگونه PlayStation چت متنی را اداره می کند؟ استفاده از دستگیره های کنترل کننده برای انتخاب دستی (و به آرامی) هر حرف بسیار ناامیدکننده است. آیا در عوض این یک پورت محدود است و فقط از ویژگی های گفتگوی صوتی Discord پشتیبانی می شود؟ شاید - فقط زمان مشخص خواهد شد.

  در هر صورت ، ما منتظریم ببینیم که این همکاری چگونه پیشرفت می کند. امیدوارم مایکروسافت به زودی به توافق مشابهی با Discord برسد. اگر نتوانند ، PlayStation 5 یک مزیت قابل توجه دیگر نسبت به رقبای اصلی خود خواهد داشت. Xbox Series S و X.

خبرهای دیگر از نرم افزار