techbord.com ویژگی ویندوز 10 (Windows10) حاوی نکاتی درباره آینده سیستم عامل ماژولار

جدا از ویژگی مجموعه ای از اجزای پوسته حساس با اندازه نصب 44.15 مگابایت می باشد، مایکروسافت اطلاعات دقیقی درباره آنچه که این بسته ممکن است یا کارهایی که انجام می دهد نداده است، به همین دلیل برخی اعتقاد دارند که ویندوز 10درآینده می تواند یک ماژولارتر باشد وهمچنین به این شرکت اجازه میدهد تا بروزرسانی های ویژه خارج از بروز رسانی های منظم سیستم عامل منتشر کند

مایکروسافت بی سر و صدا بسته ایی را به عنوان بخشی از بروزرسانی ماه می 2020 نصب می کند، مایکروسافت مورد جدیدی را در زیر اضافه کرده است  (Settings-> About)،(Specifications Windows) به نام (Windows Feature Experience Pack) برای کاربران در ویندوز 10و سروری که رایانه های شخصی خود را به نسخه 2004 به روز کرده است.

 (به روز رسانی ماه مه 2020)

بروزرسانی ویندوز 10 می 2020 ویژگی های جدید و تغییراتی را در سیستم عامل به ارمغان آورده است، همه این موارد جدید بلافاصله قابل مشاهده یا برای کاربران مفید به نظر نمی رسند. یکی از این موارد Windows Feature Experience Pack است که به طور خودکار با  بروزرسانی به عنوان بخشی از ویژگی های موجود در مایکروسافت برای متقاضی نصب می شود.

لیست ویژگی ها شامل چندین برنامه و مؤلفه مشهور ویندوز مانند Notepad ،Wordpad ،Paint ،PowerShell ISE ،DirectX Configuration Database ،OpenSSH  مشتری و دستیار سریع در میان سایر موارد می باشد که مایکروسافت در فایل تصویر ویندوز 10 (ISO) به صورت پیوسته تنظیم کرده است.

برخی از این موارد از جمله بسته جدید Feature Experience اکنون در ویندوز 10 2004 ISO از پیش نصب شده اند و کاربران در این نسخه متوجه حضور آن در زیر تنظیمات رایانه شخصی خود خواهند شد.

اگرچه هدف آن بلافاصله مشخص نیست، اما گفته می شود مایکروسافت برای چند ماه گذشته روی این پکیج کار کرده است، به گفته وی (شامل ویژگی های مهم برای عملکرد ویندوز است) و به همین دلیل در مورد حذف آن توصیه می کند.

بر خلاف Windows Experience Pack برای نسخه های سیستم عامل قبلی (XP ، Vista و 7) که روی Live Messenger و موضوع سیستم تأثیر گذاشته اند، ZDNet Mary Jo Foley می گوید که این پکیج جدید می تواند راهی برای مایکروسافت باشد تا ویژگی هایی را که سریعتر از سیستم عامل Windows 10 به روز می شوند، در کنار هم قرار دهد.

لیست فعلی برنامه های موجود در Feature Experience بسته کاملاً منصفانه ایی می باشد، شامل نسخه های کوچک و به روز شده Snipping، ورودی پانل، متن و رابط کاربری پیشنهادی پوسته می باشد. با استفاده از این رویکرد ماژولار، مایکروسافت اکنون می تواند Windows Update را دور بزند و نسخه های جدیدتر این مؤلفه ها و موارد دیگر که بعداً اضافه شده است، را از طریق فروشگاه مایکروسافت منتشر کند.

به نظر می رسد که این تلاش با برنامه های تجدید نظر شده Windows 10X این شرکت همخوانی دارد، این امکان را به شما می دهد تا اجزای پوسته را با اتصال به یکدیگر آزمایش کند و در ساخت های Insider و بهینه سازی سیستم عامل UI / UX را برای دستگاه های آینده ایجاد کنند.

جدای از Windows Feature Experience Pack و چندین تغییر دیگر در نسخه 2004، همچنین این به روزرسانی در اشکالات معمول خود نیز بسته بندی شده است.

طبق گفته Windows Windows، بروزرسانی ماه می 2020 با استفاده از ابزار درایوهای بهینه سازی مایکروسافت مشکلاتی را ایجاد کرده است. اگرچه ابزار آنطور که باید از رسانه های ذخیره سازی خنثی می کند یا آن را ترمیم می کند، برنامه قادر به گزارش وضعیت صحیح برای آخرین بهینه سازی دیسک ها نیست.

اگرچه برای کاربرانی که برنامه های شخص ثالث را برای حفظ درایوها اجرا می کنند، مشکلی ایجاد نمی کند، اما برای کسانی که صرفاً به ابزار مایکروسافت متکی هستند، بسیار نگران کننده است.

این شرکت در ساخت قبلی خود از این مشکل آگاه شد و یک تعمیر در پیش نمایش ساخت 19551 ژانویه گنجانده شده است. با این وجود، به نظر می رسد که این مسئله در ساخت و سازهای عمومی سقوط کرده است و اکنون انتظار می رود که در نسخه جدید آینده جمع آوری شود. با این حال، این مسئله ظاهراً در ساخت و سازهای عمومی دچار لغزش شده است و اکنون انتظار می رود که در یک نسخه جدید در آینده جمع آوری شود.

ویژگی ویندوز 10 (Windows10) حاوی نکاتی درباره آینده سیستم عامل ماژولار
software/ویژگی-ویندوز-10-windows10-حاوی-نکاتی-درباره-آینده-سیستم-عامل

آخرین مطالب سایت
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
techbord.com گیب نیول می گوید که بازی های Valve بیشتری در راه است و در مورد Cyberpunk 2077 حکم می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.