خبر

 • تک بورد - ویژگی جدید حافظه Chrome راهی جدید برای بررسی سابقه مرور شما به ارمغان می آورد

  ویژگی جدید حافظه Chrome راهی جدید برای بررسی سابقه مرور شما به ارمغان می آورد
  4 روز و 6 ساعت قبل

  Google Chrome "Memories " ابزاری پیشرفته برای مرورگر است که صفحات وب شما را برای سهولت درک به بخشهای مختلف تقسیم می کند. در حال حاضر ، این ویژگی در نسخه Canary Chrome موجود است ، اما به زودی باید به شاخه پایدار وارد شود.

  در اکثر مرورگرها ، تاریخچه لیستی از تمام صفحات وب قبلی است که کاربر از آنها بازدید کرده است ، URL ها و تاریخ دسترسی کاربر به آنها را نشان می دهد. در مورد Chrome ، با وارد کردن chrome: // history می توانید از طریق سه نقطه در گوشه سمت راست بالای مرورگر یا از طریق نوار آدرس به سابقه خود دسترسی پیدا کنید.

  اکنون به نظر می رسد Google می خواهد لرزش ایجاد کند با معرفی خاطرات کمی اوضاع را بالا ببرید. به جای اینکه فقط لیستی از URL ها و تاریخ را نشان دهد ، تاریخچه شما را به بخش تقسیم می کند. در بخش "از تاریخچه Chrome " برای URL های کلی و بخش "از گروه های برگه و نشانک ها " صفحات علامت گذاری شده ای که بازدید کرده اید وجود دارد.

  https://techbord.com ویژگی جدید خاطرات Chrome روش جدیدی برای بررسی سابقه مرور شما به ارمغان می آورد

  در حال حاضر ، Memories فقط در Google Chrome Canary 92.0.4479.0 یا بالاتر موجود است. اگر می خواهید آن را امتحان کنید ، به صفحه chrome: // flags بروید ، "Memories " را جستجو کرده و گزینه را به "Enabled" تبدیل کنید. برای اعمال تنظیمات ، مرورگر را دوباره راه اندازی کنید. شما باید پرچم را در اکثر سیستم عامل ها مشاهده کنید.

  اگر ویژگی جدید Memories با Chrome 92 منتشر شد ، انتظار داریم که در ماه جولای در دسترس باشد. مشخص نیست که Memories به طور کامل جایگزین تاریخچه Chrome می شود یا اینکه با هم زندگی می کنند.

  در حالی که منتظر هستید حافظه ها به نسخه پایدار Chrome برسند ، می توانید جدیدترین Chrome را بارگیری کنید انتشار پایدار ، که از HTTPS به عنوان پروتکل پیش فرض استفاده می کند.

خبرهای دیگر از نرم افزار