خبر

 • تک بورد - ویژگی آینده ویندوز 10 نوید می دهد که دستگاه را بر اساس مورد استفاده بهینه کند

  ویژگی آینده ویندوز 10 نوید می دهد که دستگاه را بر اساس مورد استفاده بهینه کند
  12 روز و 15 ساعت قبل

  مایکروسافت در حال آماده سازی برای ارائه ویژگی جدید ویندوز 10 است که سیستم عامل را بر اساس مورد استفاده خاص خود بهینه می کند. این گزینه ها شامل بازی ، سرگرمی و تجارت است ، اگرچه به نظر می رسد بیشتر از جنبه سخت افزار بیشتر به سمت نرم افزار تمرکز داشته باشد.

  طی چند ماه گذشته مایکروسافت در حال آزمایش صفحه "استفاده دستگاه " جدید است. این برنامه در برنامه منوی تنظیمات Windows 10 ظاهر می شود و از قبل در برخی از نسخه های پیش نمایش موجود است.

  Windows Latest با استفاده از یک ماشین مجازی توانست ویژگی را فعال کند. مایکروسافت می نویسد: "" بر اساس چگونگی استفاده از دستگاه خود ، پیشنهادهای سفارشی برای ابزارها و خدمات دریافت کنید. "

  کاربران باید" برای ایجاد تجربیات شخصی "به مایکروسافت اجازه دسترسی به داده های خود را بدهند." شش دسته اصلی: بازی برای کشف بازی های جدید و جدیدترین نسخه ها. خانواده ، ایجاد پروفایل های فردی را آسان تر کرده و در ارتباط باشید. خلاقیت ، مانند ویرایش ویدئو / عکس و ارائه ؛ کارهای مدرسه ، که شامل همکاری در پروژه ها است. سرگرمی ، از تماشای فیلم تا رسانه های اجتماعی و وبگردی ؛ و تجارت ، هزینه های ردیابی و مدیریت مشتریان را پوشش می دهد. یادآور شد که بیش از یکی از این دسته ها قابل انتخاب است.

  مشخص نیست که روند بهینه سازی شامل چه مواردی است ، اما به نظر می رسد شامل ابزارها ، سرویس ها ، برنامه ها / بازی ها برای بارگیری است. ، و گزینه های سفارشی سازی متناسب با موارد استفاده خاص. ما هنوز نمی دانیم که آیا این ویژگی بهینه سازی های سخت افزاری را نیز به همراه دارد یا خیر.

  در اکتبر گذشته ، مایکروسافت اعلام کرد " سفارشی سازی دستگاه شما صفحه "هنگام نصب Windows OOBE (خارج از جعبه) برای ارائه تجربه تنظیمات متناسب طراحی شده است. این شامل همان دسته از ویژگی های آینده است ، که به نظر می رسد پسوند صفحه OOBE باشد.

خبرهای دیگر از نرم افزار