خبر

 • تک بورد - ویندوز 11 CPU های AMD را تا 15 درصد کند کرده و ورودی ها را برطرف می کند

  ویندوز 11 CPU های AMD را تا 15 درصد کند کرده و ورودی ها را برطرف می کند
  1 روز و 7 ساعت قبل

  طبق معمول مایکروسافت ، این شرکت ویندوز 11 را قبل از اطمینان از عدم مشکلی اساسی که بر تجربه کلی تأثیر می گذارد ، منتشر کرد. خوشبختانه ، این نسخه مبهم است ، اما استفاده کنندگان اولیه که از سیستم AMD استفاده می کنند ممکن است عملکرد کمتری در بازی ها نسبت به ویندوز 10 داشته باشند. این مشکل در ماه جاری از طریق به روز رسانی نرم افزار برطرف می شود.

  ویندوز 11 تنها چند روزی است که در دسترس است و ما در حال حاضر مشکلات مربوط به سیستم عامل جدید مایکروسافت را مشاهده می کنیم. برخی از آنها مشکلات مربوط به ناسازگاری با برخی از نرم افزارهای شبکه یا برنامه های کاربردی مانند VirtualBox Oracle ، و همچنین مجموعه ای از اشکالات معمول است که تقریباً با هر نسخه جدید ویندوز همراه است.

  با این حال ، با توجه به یک پست وبلاگ از AMD (با تشکر ، سخت افزار Tom) ، افرادی که بر روی سیستم مجهز به Ryzen به ویندوز 11 ارتقا می دهند ، در برخی از سناریوها عملکرد کمتری را تجربه خواهند کرد. رگرسیون عملکرد در اکثر برنامه های کاربردی در محدوده 3 تا 5 درصد خواهد بود ، اما این شرکت طی آزمایش متوجه شد که می توانید تا 15 درصد کاهش عملکرد را در برخی از بازی های محبوب eSports مشاهده کنید.

  https://techbord.com Windows 11 CPU های AMD را تا 15 درصد کند می کند ، ورودی ها را برطرف می کند

  این مشکل همه CPU های Ryzen و Athlon در ویندوز 11 پشتیبانی می شوند ، از جمله حدود 100 مدل از سری Ryzen 2000 ، Ryzen 3000 ، Ryzen 4000 و سری فعلی سری CPU های Ryzen 5000. AMD می گوید پردازنده های EPYC خود برای مراکز داده و پردازنده های Threadripper آن برای ایستگاه های کاری نیز تحت تأثیر قرار می گیرند.

  AMD توضیح می دهد که این مشکل دو طرفه است. ابتدا ، شرکت تشخیص داد که ویندوز 11 می تواند باعث شود تاخیر عملکرد L3 سه برابر افزایش یابد. مورد دوم مربوط به یک ویژگی به نام UEFI CCPC2 (همچنین به عنوان "هسته ترجیحی " شناخته می شود) است که معمولاً رشته ها را در سریعترین هسته پردازنده برنامه ریزی می کند. در نسخه آزمایشی ویندوز 11 ، این کار آنطور که باید انجام نمی شود و بیشتر روی عملکرد پردازنده هایی با هشت هسته یا بیشتر و TDP بیش از 65 وات تأثیر می گذارد.

  خواندن بیشتر: مرور مجدد ویندوز 11: بهتر از ویندوز 10 ، اما هنوز در حال پیشرفت است

  در حال حاضر ، مایکروسافت و AMD توصیه می کنند که از نسخه پشتیبانی شده ویندوز 10 استفاده کنید هر دو شرکت در حال کار بر روی رفع مشکلات نرم افزاری هستند که اواخر این ماه به دست خواهند آمد. اگر به هر حال شما به ویندوز 11 وارد شده اید ، ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد نحوه غیرفعال کردن امنیت مبتنی بر مجازی سازی در ویندوز 11 بررسی کنید تا عملکرد بیشتری کسب کنید.

خبرهای دیگر از نرم افزار