خبر

 • تک بورد - ویندوز 11 نمی تواند برنامه ها را با کلیدهای رجیستری غیر ASCII باز کند ، ویدئوی مایکروسافت نشان می دهد که چرا سیستم عامل به TPM 2.0 نیاز دارد

  ویندوز 11 نمی تواند برنامه ها را با کلیدهای رجیستری غیر ASCII باز کند ، ویدئوی مایکروسافت نشان می دهد که چرا سیستم عامل به TPM 2.0 نیاز دارد
  6 روز و 13 ساعت قبل

  مسائل ناشی از راه اندازی اخیر ویندوز 11 برای بسیاری از افراد به موضوعی جالب توجه تبدیل شده است. افزودن به لیست فزاینده مشکلات ، مسئله سازگاری جدیدی است که برنامه ها را با استفاده از برخی از نویسه های غیر ASCII در کلیدهای رجیستری تحت تأثیر قرار می دهد.

  مایکروسافت فاش کرد که برخی برنامه ها ممکن است در نتیجه باز نشوند و مشکلات یا خطاهای دیگری در سیستم عامل ایجاد کنند. به دلیل تشخیص اشکال ، مایکروسافت یک سازگاری ایجاد کرده است ، در نتیجه کاربرانی که به دستگاه ها آسیب می رسانند ویندوز 11 به آنها پیشنهاد نمی شود یا قابلیت نصب آن را حذف می کنند.

  "مشکلات سازگاری بین برنامه های با استفاده از برخی از نویسه های غیر ASCII در کلیدهای رجیستری یا کلیدهای فرعی و ویندوز 11. برنامه های آسیب دیده ممکن است قادر به باز شدن نباشند و سایر مشکلات یا خطاها را در Windows ایجاد کنند ، از جمله احتمال دریافت خطا در صفحه آبی ، "مایکروسافت با جزئیات.

  وسعت مشکل به همین جا ختم نمی شود: کلیدهای رجیستری تحت تأثیر که دارای نویسه های غیر ASCII هستند ممکن است به هیچ عنوان قابل تعمیر نباشند.

  https://techbord.com Windows 11 نمی تواند برنامه ها را با کلیدهای رجیستری غیر ASCII باز کند ، ویدئوی مایکروسافت نشان می دهد که چرا سیستم عامل به TPM 2.0 نیاز دارد

  < p> به کاربران توصیه می شود سعی نکنید به صورت دستی به ویندوز 11 با دکمه Update now یا Media Creation Tool ارتقا دهید تا زمانی که یک وصله امنیتی امکان پذیر باشد منتشر شد.

  ویندوز 11 همچنین دچار مشکلات متعددی شده است. CPU های AMD را تا 15 درصد کند می کند ، برخی از نرم افزارهای شبکه ممکن است سرعت اینترنت را کاهش دهند و نشت حافظه بر عملکرد تأثیر می گذارد.

  در جاهای دیگر ، اگرچه این مورد مورد بحث بوده است ، مایکروسافت علت نیاز سیستم عامل به TPM 2.0 را در یک ویدئو توضیح داد. نگاه پشت صحنه ای به امنیت طراحی شده برای محافظت از ویندوز 11 توسط کارشناس امنیتی مایکروسافت دیو وستون ارائه شده است. با این حال ، کاربران علاوه بر روشی برای غیرفعال کردن VBS می توانند شرایط TPM را دور بزنند.

  شرکت تحلیلگر گارتنر اخیراً گفته است که ویژگی های ویندوز 11 به راحتی می تواند به عنوان یک به روز رسانی برای ویندوز 10 منتشر شود. revamp بیشتر در مورد ایجاد "یک فرصت بازاریابی برای اکوسیستم PC " بود ، این شرکت تاکید کرد.

خبرهای دیگر از نرم افزار