خبر

 • تک بورد - ویندوز 11 در حال حاضر در دسترس است ، نشت حافظه و کاهش عملکرد نیز شامل می شود

  ویندوز 11 در حال حاضر در دسترس است ، نشت حافظه و کاهش عملکرد نیز شامل می شود
  3 روز و 2 ساعت قبل

  ویندوز 11 به TPM 2.0 در همه دستگاه ها ، از جمله ماشین های مجازی نیاز دارد. این امر به دلیل اصرار مایکروسافت برای ایمن سازی بیشتر ویندوز در برابر هکرهایی است که باعث آسیب پذیری می شوند ، اما همچنین به هزینه عملکرد در سیستم هایی که امنیت مبتنی بر مجازی سازی فعال است ، می انجامد. در همان زمان ، پذیرندگان اولیه متوجه خواهند شد که سیستم عامل جدید مایکروسافت دارای مجموعه معمول اشکالات است که برخی از آنه

  مایکروسافت امروز درها را برای کاربران ویندوز برای ارتقاء به ویندوز 11 باز کرد ، که ترکیبی عجیب از پیشرفت های مختلف رابط کاربری ، ویژگی های جدید و آشنا ، عملکردهای از دست رفته قبل از انتشار و بهبودهای امنیتی بود ، همه با آشفتگی قدیمی کمتر فرآیند ارتقاء نرم تر از همیشه است ، اما هنگامی که با ویندوز 11 کار می کنید ، باید چند عادت قدیمی را فراموش کرده و با این واقعیت سازگار شوید که هنوز از ایده آل بودن فاصله دارد. ، علیرغم تلاش های مایکروسافت برای مدرن تر و جذاب تر ساختن رابط.

  به بیان ساده تر ، سیستم عامل جدید هنوز در حال پیشرفت است ، اما پذیرندگان اولیه تنها نگران هستند در باره. اولین مورد این است که مایکروسافت در ساخت ویندوز 11 می خواست لایه ای از امنیت سازمانی را برای همه ماشین هایی که قادر به اجرای آن هستند ، اعمال کند. این موضوع جنجال های زیادی را در مورد الزامات سیستم ایجاد کرده است ، که سخت تر از ویندوز 10 است و بسیاری از رایانه های شخصی با سخت افزار نسبتاً مدرن را کنار می گذارد.

   https://techbord.com ویندوز 11 اکنون در دسترس است ، نشت حافظه و ضعف عملکرد شامل

  اگر به هر حال ، با خرید یک دستگاه جدید به ویندوز 11 مهاجرت کنید رایانه شخصی ، ممکن است عملکرد بازی را به دلیل اجرای امنیت مبتنی بر مجازی سازی (VBS) از سوی مایکروسافت کاهش دهید. این موضوع ابتدا توسط افراد رایانه PC Gamer کشف شد ، که برخی آزمایشات را انجام دادند و دریافتند دستگاه های OEM کمتر از حد انتظار عمل می کنند.

  به نظر می رسد VBS به طور پیش فرض در این سیستم ها فعال است و منجر به رگرسیون عملکرد تا پنج درصد در Far Cry New Dawn ، 10 درصد در معیار 3DMark Time Spy ، 25 درصد در Horizon Zero Dawn و 28 درصد در Shadow of the Tomb Raider. این یافته ها توسط ComputerBase و UL Benchmarks تأیید شده است ، و دومی در حال کار بر روی به روزرسانی ابزارهای معیار خود است که VBS را در نظر گرفته و به کاربران کمک می کند نمرات را به طور عادلانه مقایسه کنند.

   https://techbord.com ویندوز 11 در حال حاضر در دسترس است ، نشت حافظه و از دست دادن عملکرد شامل

  در زمینه ، VBS اولین بار در ویندوز 10 معرفی شد به عنوان یک ویژگی اختیاری و با استفاده از مجازی سازی سخت افزاری یک منطقه امن از حافظه را از سیستم عامل معمولی ایجاد و جدا می کند. سپس ویندوز می تواند از این حالت امن مجازی برای میزبانی چندین ویژگی امنیتی و جلوگیری از سوء استفاده بدافزار از آسیب پذیری های سیستم عامل و تزریق کد مخرب استفاده کند. برای مشتریان سازمانی ، این یک لایه امنیتی اضافی ارائه می دهد.

  با ویندوز 11 ، مایکروسافت می خواهد استاندارد VBS را در دستگاه های مصرف کننده و سازمانی/دولتی ایجاد کند. برای روشن تر شدن ، VBS فقط به صورت پیش فرض در نصب های جدید فعال می شود. اگر یک ارتقاء در محل را با استفاده از ISO ، از طریق دستیار نصب پنجره 11 انجام دهید ، یا پس از ارائه ارتقا از طریق Windows Update ، VBS خاموش خواهد شد مگر اینکه قبل از شروع فرآیند ارتقاء به صورت دستی روشن شود.

  < p> دومین منبع بزرگ مزاحمت برای پذیرندگان اولیه که به ویندوز 11 منتقل می شوند ، مجموعه ای از اشکالات است که احتمالاً در هفته ها یا ماه های آینده برطرف می شود. برخی از آنها به اندازه کافی جدی هستند تا تجربیات شما را کاهش دهند ، مانند نشت حافظه مربوط به فرایند File Explorer که می تواند به سرعت RAM موجود شما را خراب کند.

   https://techbord.com ویندوز 11 در حال حاضر در دسترس است ، نشت حافظه و از دست دادن عملکرد شامل

  این یکی توسط کاربر Reddit u/gyrohan269 دو ماه پیش کشف شد ، اما به نظر نمی رسد در نسخه عمومی انتشار (22000.194) ثابت شده باشد. به طور معمول ، File Explorer - یا هر فرآیند دیگری در این زمینه - باید فضای اختصاص داده شده را هنگامی که دیگر نیازی به آن نباشد یا خود فرآیند خاتمه یابد آزاد کند.

  با این حال ، در ویندوز 11 ، به نظر می رسد هر زمان که پنجره جدیدی باز می کنید ، File Explorer تقریباً به تمام RAM اختصاص داده شده است. این بدان معناست که اگر با تعداد زیادی پنجره File Explorer کار می کنید ، بستن آنها باعث می شود زباله ای در حافظه سیستم باقی بماند که می تواند هنگام استفاده از برنامه های تشنه RAM ، سیستم شما را کند کند ، خواه مرورگر باشد یا نرم افزار بهره وری. ما خودمان توانستیم این موضوع را تکرار کنیم ، و این می تواند تأثیرگذار باشد ، به ویژه در ماشین هایی با RAM کمتر از هشت گیگابایت.

  هنگام نوشتن ، تنها راه حل این مشکل باز کردن Task Manager و فرآیند File Explorer را به صورت دستی راه اندازی مجدد کنید.

خبرهای دیگر از نرم افزار