خبر

 • تک بورد - نیازی به صبر نیست. در اینجا نحوه بارگیری ویندوز 11 در حال حاضر آمده است

  نیازی به صبر نیست. در اینجا نحوه بارگیری ویندوز 11 در حال حاضر آمده است
  4 روز قبل

  انتظار می رود: راه اندازی ویندوز 11 این هفته است و تاریخ انتشار رسمی آن 5 اکتبر است. سیستم عامل جدید قرار است تجربه ویندوز را با ویژگی های جدیدی مانند بهبود DirectStorage ، منوی شروع مجدد ، دستورات زبانه دار ، معرفی ابزارک ها و موارد دیگر. اگر هیجان شما بر صبر شما بیشتر است - حتی در این ساعات پایانی - در اینجا چند خبر خوب وجود دارد: شما می توانید در حال حاضر دستگاه ویندوز خود را به 11 ارتقا دهید.

  بعید است که Windows 10 فوراً از شما درخواست کند ، اما اگر به سادگی نمی خواهید منتظر بمانید ، بهترین گزینه شما برنامه Windows Insider است. ما نحوه انتخاب و گرفتن نسخه ای از W11 را به زودی توضیح خواهیم داد ، اما ابتدا برخی از اصول اولیه ، که در صورت عدم اطلاع از آنها ، با بازبینی نیازهای سیستم عامل شروع می شود.

  شما به یک پردازنده 2 هسته ای نیاز خواهید داشت که بتواند سرعت کلاک حداقل 1 گیگاهرتز ، حداقل 4 گیگابایت RAM و 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، پردازنده گرافیکی با قابلیت DX12 و ... داشته باشد. بسیار آن! البته شما به یک حساب مایکروسافت احتیاج دارید ، زیرا نمی توانید بدون برنامه در برنامه Insider ثبت نام کنید ، اما غیر از این ، ما شرط می بندیم که اکثریت قریب به اتفاق خوانندگان ما سایر شرایط را دارند.

  https://techbord.com نیازی به صبر نیست. در اینجا نحوه دانلود Windows 11 در حال حاضر

  بنابراین ، برنامه خودی. شما می توانید به دو روش مختلف (از طریق وب سایت یا سیستم عامل) به آن بپیوندید ، اما ما گزینه راحت تر را در اینجا توضیح می دهیم زیرا فقط نیاز به داشتن رایانه Windows 10 دارید.

  مرحله یکی این است که صفحه تنظیمات خود را بالا آورده و بر روی قسمت Update & Security کلیک کنید. با بالا کشیدن آن ، مجموعه ای از گزینه ها را در سمت چپ مشاهده خواهید کرد که از Windows Update شروع می شود و با Windows Insider Program به پایان می رسد. روی مورد دوم کلیک کنید.

  https://techbord.com نیازی به صبر نیست. در اینجا نحوه دانلود Windows 11 در حال حاضر

  در اینجا ، ممکن است اخطاری را مشاهده کنید که به شما اطلاع می دهد که داده های تشخیصی اختیاری را روشن نکرده اید - اگر بخواهید ادامه دهید اجباری خواهد بود. اگر خاموش است ، روی پیوند کلیک کنید تا از شما بخواهد به بخش تشخیص و بازخورد بروید و تنظیم را روشن کنید. سپس ، به این منو برگردید و روی دکمه "شروع به کار " کلیک کنید. ممکن است از شما خواسته شود که حساب مایکروسافت خود را اضافه کنید ، بنابراین این کار را انجام دهید.

  با ضربه زدن به ادامه ، فوری را مشاهده خواهید کرد که چندین کانال Insider مختلف را ارائه می دهد که می توانید به آنها بپیوندید. برای دسترسی به آخرین نسخه "نامزد آزاد " ویندوز 11 که قرار است آخرین نسخه باشد ، کانال بتا را انتخاب کنید.

  پس از انجام این کار ، تأیید و voila را فشار دهید. ! همه چیز آماده است به احتمال زیاد از شما خواسته می شود تا دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید تا Windows 11 Insider Preview را بارگیری کنید (می توانید با مراجعه به صفحه Windows Update این را تأیید کنید) ، بنابراین مطمئن شوید که این کار را در اولین فرصت انجام می دهید.

  https://techbord.com نیازی به صبر نیست. در اینجا نحوه بارگیری ویندوز 11 در حال حاضر

  خداحافظ ، ویندوز 10. سلام ، ویندوز 11!

  سردبیر خود ما ، خولیو فرانکو ، گفت که روند ارتقاء به طرز چشمگیری ساده شده است ، زیرا فایل ها و تنظیمات قبل و بعد به روز رسانی. بی عیب و نقص نبود - ظاهراً برخی از کاشی های منوی Start بازنشانی شده بودند - اما بهتر از حد انتظار بود.

  اگر تصمیم دارید Windows 11 را امروز یا فردا بارگیری کنید ، در صورت تمایل نظر خود را بنویسید در زیر (یا زیر پوشش سیستم عامل آینده ما) و نظر خود را به ما اطلاع دهید.

خبرهای دیگر از نرم افزار