خبر

 • تک بورد - نوار وظیفه ویندوز 10 به زودی یک ابزارک آب و هوا و اخبار دریافت می کند

  نوار وظیفه ویندوز 10 به زودی یک ابزارک آب و هوا و اخبار دریافت می کند
  15 روز و 9 ساعت قبل

  در طول سالها نوار وظیفه ویندوز 10 تغییر زیادی نکرده است ، اما مایکروسافت از چند ماه پیش آزمایش برخی از ویژگیهای جدید را آغاز کرد. در ماه ژانویه ، خودیها مجاز به آزمایش یک ابزارک جدید هوا و اخبار شدند که به درستی "اخبار و علایق" نامیده می شود. به نظر می رسد مایکروسافت بیشتر اشکالات را برطرف کرده است زیرا این ویژگی به زودی برای همه کاربران ویندوز در دسترس است.

  از آنجا که به لطف بیماری همه گیر Covid-19 افراد بیشتری از خانه در خانه کار می کنند ، مایکروسافت می خواهد راهی پیدا کند تا روز کاری آنها را کمی راحت تر و راحت تر کند. نوار اخبار و علاقه ها تنها یکی از راه های امیدواری شرکت برای دستیابی به این چشم انداز است - هنگامی که این ویژگی گسترش یابد ، مشتریان ویندوز 10 شروع به مشاهده یک ابزارک جدید آب و هوا در نوار وظیفه خود می کنند.

  این گزینه درجه حرارت ، شرایط آسمان (ابری ، آفتابی و غیره) و یک نماد آفتاب گرد کوچک را نشان می دهد که متناسب با آن شرایط تغییر می کند.

  اگر همه آنچه شما نیاز دارید یک نگاه است از آب و هوا ، می توانید ویجت را همانطور که هست بگذارید و هرگز با آن تعامل نکنید. با این حال ، اگر کمی بیشتر جستجو کنید ، با کلیک بر روی آن ، رابط کاربری Interests بالا می رود.

  در اینجا ، لیستی از محتوای شخصی شده برای خود را پیدا خواهید کرد: شرایط ترافیک ، اعلامیه سهام ، رتبه بندی ورزشی ، عناوین خبری و موارد دیگر. می توانید هرکدام از دسته هایی را که به شما علاقه ندارند غیرفعال کنید (به عنوان مثال ترافیک ، اطلاعات سهام و جزئیات ورزشی را خاموش می کنم) ، و فقط آنچه را که برای شما مهم است باقی بگذارید.

  اگر مدیریت دسته برای شما بسیار گسترده است ، در صورت تمایل کمی بیشتر به ویژگی های خاص خود بپردازید. می توانید انواع خبرهای خبری را که می خواهید مشاهده کنید و حتی ناشران مورد نظر خود را برای دیدن انتخاب کنید. این به شما کمک می کند الگوریتم پیشنهادات مطابق با سلیقه شما تنظیم شود.

  اگر نمی خواهید هرکدام از آن را ببینید ، می توانید (مانند سایر ابزارک های نوار وظیفه) ویژگی News and Interests را کاملاً خاموش کنید . با این حساب ، به نظر می رسد این به روزرسانی ایده آل ویندوز 10 است - مفید ، قابل تنظیم و از همه مهمتر برای بسیاری از کاربران ، کاملاً اختیاری. "چند هفته آینده" ، اما فعلاً هیچ ETA خاصی نداریم.

خبرهای دیگر از نرم افزار