خبر

 • تک بورد - نسخه پیش نمایش ویندوز 11 مشکل سرعت ذخیره سازی را برطرف می کند

  نسخه پیش نمایش ویندوز 11 مشکل سرعت ذخیره سازی را برطرف می کند


  7 ماه قبل

  نسخه پیش‌نمایش اخیر ویندوز 11 به مشکل سرعت ذخیره‌سازی که برخی از کاربران ماه‌ها گزارش کرده‌اند، می‌پردازد. کاربرانی که سرعت نوشتن مشکوک پایینی دارند باید به‌روزرسانی اختیاری را در Windows Update دریافت کنند.

  بیلد اختیاری KB5007262 ویندوز 11، همان نسخه ای که Clippy را احیا کرد، مشکلی را که باعث کاهش سرعت درایوهای سیستم عامل برخی از کاربران شده بود، رفع و رفع کرده است. از ماه اوت، گزارش‌های Reddit و پاسخ‌گاه مایکروسافت نشان می‌دهند که ویندوز 11 به طور قابل توجهی بر سرعت نوشتن تصادفی برخی از SSD تا 55 درصد تأثیر گذاشته است. این مشکل تا زمان راه‌اندازی رسمی ویندوز 11 و پس از آن برای کاربران آسیب‌دیده وجود داشت.

  مقایسه‌های معیار بین ویندوز 10 و ویندوز 11 نشان می‌دهد که SSDها در سیستم‌عامل جدیدتر به میزان قابل توجهی کندتر می‌نویسند؛ NVMeها بیشتر از SATA SSD. حداقل یک نفر گزارش کرده است که زمان دسترسی به خواندن در ویندوز 11 سه برابر شده است.

  https://techbord.com <b>نسخه</b> پیش <b>نمایش</b> <b>ویندوز</b> 11 به <b>مشکل</b> <b>سرعت</b> <b>ذخیره</b> <b>سازی</b> می پردازد

  تأثیر سرعت SSD در ویندوز 10 (چپ) در مقابل ویندوز 11 (راست).

  برخی از نظرات در ابتدا مشکوک به امنیت مبتنی بر مجازی سازی (VBS) بودند کمترین تا حدی مسئول است، اما دیگران این را رد کردند و نشان دادند که مشکل با غیرفعال بودن VBS همچنان ادامه دارد. پچ یادداشت‌های مایکروسافت برای KB5007262 نشان می‌دهد که مجله NTFS USN مقصر بوده است.

  ژورنال USN تغییرات یک درایو را ردیابی می‌کند و همیشه در درایو سیستم عامل فعال است. مایکروسافت می گوید این مشکل در ویندوز 11 زمانی رخ داد که USN با هر عملیات نوشتن، اقدامات غیرضروری زیادی انجام داد. این شرکت همچنین تأیید کرد که روی هارد دیسک‌ها نیز تأثیر گذاشته است، اما فقط درایوهای سیستم عامل.


  تگ ها:

  نسخه , نمایش , ویندوز , مشکل , سرعت , ذخیره , سازی , برطرف


  v 44
خبرهای دیگر از نرم افزار