خبر

 • تک بورد - نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند

  نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
  20 روز و 4 ساعت قبل

  Netflix ویژگی جدیدی را برای کمک به کاربران در کشف (یا کشف مجدد) مطالب از فهرست گسترده محتوای کمدی خود ایجاد کرده است. جالب اینکه برای استفاده از آن باید مشترک Netflix باشید ، به این معنی که غول پخش جریانی از این ویژگی برای رشد پایگاه کاربری خود استفاده نمی کند اما به اعضای فعلی کمک می کند چیزهای جدیدی برای تماشا پیدا کنند.

  خنده های سریع لقب گرفته است ، ویژگی جدید فقط تلفن همراه از پایین منوی پیمایش در برنامه Netflix در iOS قابل دسترسی است. به سادگی روی برگه «خنده های سریع» ضربه بزنید و کلیپ های تمام صفحه از کتابخانه Netflix یکی پس از دیگری شروع به پخش می کنند.

  در صورت تماشای سریال ، فیلم یا استندآپ ویژه ای که جذابیت شما را قلقلک می دهد ، می توانید اضافه کنید آن را به لیست تماشا خود اضافه کنید یا بلافاصله مشاهده کنید. این ویژگی همچنین به شما امکان می دهد کلیپ ها را به صورت جداگانه در پلتفرم مورد علاقه خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید ، اگرچه ظاهراً دیگران فقط می توانند کلیپ ها را در برنامه Netflix تماشا کنند و برای این کار باید مشترک باشند.

  با توجه به تنوع ، فیلم های خنده سریع به صورت عمودی نشان داده می شود ، صفحه ای را از برنامه های معروف مانند TikTok وام می گیرید. سایت گفته است که روزانه حداکثر 100 کلیپ سرپرستی ارائه می شود.

  خنده سریع از امروز برای کاربران iOS در کشورهای منتخب از جمله ایالات متحده ، کانادا و استرالیا در دسترس است. به ما گفته می شود که به زودی یک نسخه برای Android وارد مرحله آزمایش می شود.

  اعتبار مستخدم Ian Young Nounpusher.com

خبرهای دیگر از نرم افزار