techbord.com مورخان کار YouTubers را که تصاویر فیلم قدیمی را به 4K ارتقا می دهد رد می کنند

YouTubers از شبکه های عصبی و سایر ابزارهای نرم افزاری برای تعمیر ، بزرگنمایی و رنگ آمیزی فیلم های قدیمی استفاده می کند ، به طوری که می توان آن را به روشی متفاوت در سخت افزارهای مدرن تجربه کرد. با این حال ، دانشگاهیان معتقدند که می تواند یک قوطی کرم را باز کند زیرا فیلم اصلی تا حدی تغییر می کند که زمینه نحوه ثبت آن را حذف می کند.

در اوایل سال جاری ، دیدیم که چگونه یوتیوب می تواند نتایج چشمگیری در ارتقاsc فیلم های قدیمی و با وضوح پایین از سال 1896 به فیلم 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه بدست آورد. این س theال را ایجاد کرد که آیا "Enhance" به زودی به یک گروه تلویزیونی تبدیل می شود و آیا می توان از فناوری AI با تمام ضبط های ویدیویی و صوتی قدیمی که متعلق به عمومی هستند استفاده کرد؟

از آن زمان ، دنیس کانال شیریاف در حالی محبوبیت خود را از دست داده است که وی دائماً ویدیو های مجلل تر و تصاویر سیاه و سفید رنگی اضافه می کند که سعی در بازسازی تفاوت های ظریف قرن 19 و 20 دارد. اما این صرفاً ویترین یک پروژه بزرگتر است ، یک شرکت مستقر در لهستان به نام عشق عصبی که مأموریت آن استفاده از شبکه های عصبی و الگوریتم ها برای پاکسازی ، تجمیع ، تثبیت و رنگ آمیزی تصاویر و فیلم های تاریخی است.

برای بسیاری از افراد ، محتوای حاصل شده توجه آنها را به خود جلب کرده و آنها را به مرور زمان منتقل کرده است. با این حال ، معلوم است که همه روند جدید را دوست ندارند. برخی از مورخان هنر معتقدند که این تلاش های نوسازی مشکل ساز است و تصویری مخدوش از آنچه در واقع در محتوای اصلی ثبت شده ارائه می دهد. خط مشی فرهنگی ، خاطرنشان می کند که "مشکل رنگ آمیزی این است که مردم را وادار می کند فقط در مورد عکسها به عنوان نوعی پنجره بدون عارضه به گذشته فکر کنند و این عکسها نیستند".

عصبی الیزابت پک از لاو به Wired گفت این شرکت نحوه برخورد با "جنبه ترمیم و افزایش" را برای مشتریان خود توضیح می دهد. به عنوان مثال ، حذف سر و صدا و نقص ها توسط این شرکت فقط فرآیند "بازگرداندن فیلم به حالت اولیه خود. "

دانشگاهیان اختلاف نظر دارند ، اما آنها بیشتر نگران این هستند که چگونه رنگ آمیزی و هموار سازی نرخ فریم به ویژه جزئیاتی را که هرگز در فیلم اصلی ضبط نشده اضافه می کنند. از نظر لوک مک کرنان ، مسئول هماهنگ سازی اخبار و تصاویر متحرک در کتابخانه بریتانیا ، این روش ها تفسیرهای ذهنی از محتوای اصلی را به دست می آورند ، زیرا با حذف اصالت و صحت فیلم منبع قابل قبول نیست.

مک کرنان استدلال می کند که "رنگ آمیزی ما را به گذشته نزدیک نمی کند ؛ این شکاف بین اکنون و پس از آن را افزایش می دهد. این امر فوری را امکان پذیر نمی کند ؛ تفاوت ایجاد می کند."

در هر صورت ، Neural Love می داند که فیلم های بدست آمده از نظر تاریخی دقیق نیستند و این گزینه را به مشتریان اضافه می کنند تا یک علامت علامت اضافه کنند تا از نظر ارزش واقعی تصور نشوند کافی است یا نه ، فقط زمان مشخص خواهد شد - اما افرادی که در حال پیمایش هستند ، مثلاً یک فید توییتر ممکن است برای جستجوی نسخه اصلی وقت نگذارد یا حتی متوجه شود که به لحاظ تاریخی دقیق نیست.

یک بحث تا حدودی مشابه می تواند در مورد بازسازی بازی های ویدیویی جرقه بزند. Crysis Remastered را که اخیراً منتشر شده استفاده کنید - این شامل 8K بافت ، ردیابی اشعه نرم افزار ، روشنایی جهانی voxel و یک سری تغییرات دیگر است. با این حال ، برای بسیاری از آنها فاقد نوع توجه به جزئیات است که نسخه اصلی را به یک بازی عالی تبدیل کرده است که هنوز هم 13 سال بعد درباره آن صحبت شده است. این هنوز کارت های ویدیو را ذوب می کند ، اما هرگز فقط به همین دلیل نبود - Crysis نکته اساسی در تاریخ گرافیک بازی های ویدیویی بود ، و نسخه اصلی هنوز نسخه قطعی است که دریچه ای به آن دوران به شما ارائه می دهد.

مورخان کار YouTubers را که تصاویر فیلم قدیمی را به 4K ارتقا می دهد رد می کنند
software/مورخان-کار-youtubers-را-که-تصاویر-فیلم-قدیمی-را-به-4k.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.