خبر

 • تک بورد - مود غیر رسمی Half-Life ray tracing امسال می آید

  مود غیر رسمی Half-Life ray tracing امسال می آید


  13 روز و 3 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن باشیم: افزودن ردیابی پرتو به بازی های کلاسیک راهی عالی برای نشان دادن تفاوتی است که ایجاد می کند. هفته گذشته یک موددر تریلر یوتیوبی را منتشر کرد که ویژگی به کار رفته در Half-Life اصلی را نشان می‌دهد. مددر قصد دارد امسال آن را قابل بازی کند، اگرچه تاریخ خاصی ذکر نشده است.

  Sultim_t در توضیح تریلر خود برای Half-Life: Ray Traced می‌گوید که ردیابی مسیر در زمان واقعی را به شوتر اول شخص اصلی Valve در سال 1998 اضافه خواهد کرد. اثرات ردیابی اشعه شامل روشنایی سراسری، انعکاس، شکست، و سایه های نرم است.

  https://techbord.com مود غیررسمی ردیابی پرتوی <b>Half-Life</b> <b>امسال</b> عرضه می‌شود

  ردیابی مسیر مشابه ردیابی پرتو است اما بسیار جامع‌تر و از نظر محاسباتی گران‌تر است. ردیابی اشعه در بازی‌هایی مانند Cyberpunk 2077 یا Resident Evil Village با شطرنجی‌سازی سنتی ترکیب شده است و فقط جلوه‌هایی مانند روشنایی جهانی یا بازتاب‌ها را کنترل می‌کند. در مقام مقایسه، ردیابی مسیر کل صحنه را با ردیابی پرتو نشان می‌دهد.

  آنقدر اسب بخار نیاز دارد که فقط بازی‌هایی با گرافیک نسبتاً ابتدایی یا قدیمی مانند Minecraft یا Quake II RTX می‌توانند از آن با نرخ فریم قابل پخش استفاده کنند. با این حال، حتی آن بازی‌ها برای انجام این کار به روش‌های ارتقاء مقیاس مانند DLSS نیاز دارند. Sultim_t هیچ ویژگی ارتقاء مقیاسی را برای Half-Life: Ray Traced ذکر نکرده است.

  Sulim_t قبلا یک مد ردیابی پرتو برای Serious Sam توسعه داده است، اگرچه این مد بر اساس تلاش قبلی برای اضافه کردن ردیابی پرتو به Half است. -زندگی Sulim_t قصد دارد پس از اتمام، آن را به همراه کد منبع در GitHub منتشر کند. در سال 2019، انویدیا اعلام کرد که قصد دارد ردیابی پرتو را به بازی‌های کلاسیک بیشتری بیاورد، اما از آن زمان تاکنون هیچ موردی را فاش نکرده است.


  تگ ها:

  رسمی , half-life , tracing , امسال


  v 27
خبرهای دیگر از نرم افزار