خبر

 • تک بورد - مرورگر دسکتاپ متمرکز بر حریم خصوصی DuckDuckGo در نسخه بتا بسته است

  مرورگر دسکتاپ متمرکز بر حریم خصوصی DuckDuckGo در نسخه بتا بسته است


  1 ماه قبل

  وقتی یک شرکت محصولی را به صورت رایگان به شما ارائه می دهد، مخصوصاً یک محصول مفید یا با کیفیت، شما اغلب به نوعی همان محصول هستید. چه داده های شما فروخته شود، چه با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته شود، یا صرفاً برای بهبود کلی سرویس (و شاید جذب کاربران پولی) مورد استفاده قرار گیرد، مقدار کمی به صورت رایگان ارائه می شود. DucKDuckGo یک استثنای نادر است: این موتور جستجویی است که حریم خصوصی شما را در اولویت

  البته، کیفیت نتایج جستجو به خوبی گوگل نیست، اما عدم ردیابی از دید DuckDuckGo یک معامله منصفانه است. تعداد زیادی از کاربران اکنون، سازندگان DuckDuckGo در حال کار بر روی مرورگری هستند که از همان اصول پیروی می کند. خوب، از نظر فنی، قبلاً این کار را انجام داده است: مرورگر DuckDuckGo مدتی است که در دستگاه های تلفن همراه در دسترس بوده است.

  با این حال، نسخه دسکتاپ اکنون در نسخه بتای بسته است. قابل ذکر است، این یک فورک کرومیوم یا هر پلتفرم مرورگر دیگری نیست. DuckDuckGo برنامه خود را از ابتدا با استفاده از "موتورهای رندر ارائه شده توسط سیستم عامل" ایجاد می کند. این به مرورگر اجازه می دهد تا سریعتر و روانتر از رقبا کار کند، زیرا بسیاری از "ضعف و درهم ریختگی های غیر ضروری" را از بین می برد. تمایل دارند.


  تگ ها:

  مرورگر , دسکتاپ , متمرکز , حریم , خصوصی , duckduckgo , نسخه , بسته


  v 18




خبرهای دیگر از نرم افزار