خبر

 • تک بورد - مرد کره‌ای 330 دلار برای سنگ قبر به مناسبت مرگ اینترنت اکسپلورر می‌پردازد

  مرد کره‌ای 330 دلار برای سنگ قبر به مناسبت مرگ اینترنت اکسپلورر می‌پردازد


  10 روز و 14 ساعت قبل

  WTF؟! مایکروسافت هفته گذشته به پشتیبانی از اینترنت اکسپلورر پایان داد و پس از گذشت 27 سال از مرورگر زمان استفاده کرد. این منجر به ایجاد الگوهای رفتاری بسیاری در اینترنت شد، و یک نفر از مرگ IE آنقدر غمگین/آرام شد که بیش از 300 دلار برای سنگ قبری به نشانه مرگ آن پرداخت کرد.

  برای بزرگداشت پایان اینترنت اکسپلورر در 15 ژوئن، مهندس نرم افزار کره جنوبی، جونگ کی یونگ، 430000 وون (330 دلار) برای طراحی و سفارش سنگ قبری با آرم معروف \'e\' پرداخت کرد. تاریخ‌های وجود و نوشته مناسب "او ابزار خوبی برای دانلود مرورگرهای دیگر بود." احتمالاً این عبارت برای طرفداران میم‌های ریک و مورتی آشنا خواهد بود.

  https://techbord.com مرد کره جنوبی 330 <b>دلار</b> برای سنگ قبر به <b>مناسبت</b> مرگ Internet Explorer

  یونگ به رویترز گفت که احساسات متفاوتی نسبت به مرورگری دارد که چنین نمایش می دهد. نقش مهمی در زندگی کاری او داشته است. او گفت: «این یک دردسر بود، اما من آن را رابطه عشق و نفرت می نامم، زیرا خود کاوشگر زمانی بر یک دوره تسلط داشت». وب سایت ها و برنامه ها با اکسپلورر نسبت به سایر مرورگرها سازگار بودند. اما مشتریان مدام از او می‌پرسیدند که آیا سایت‌هایشان در نرم‌افزار مایکروسافت که سال‌ها به طور گسترده در بین کسب‌وکارهای کره جنوبی مورد استفاده قرار می‌گرفت، خوب به نظر می‌رسد.

  https://techbord.com یک مرد کره جنوبی 330 <b>دلار</b> برای سنگ قبر به <b>مناسبت</b> مرگ Internet Explorer

  این سنگ قبر در پشت بام کافه‌ای که توسط برادر یونگ در شهر جنوبی اداره می‌شود به نمایش گذاشته شد. Gyeongju.

  اینترنت اکسپلورر نه تنها دیگر در برخی از نسخه‌های ویندوز 10 پشتیبانی نمی‌شود، بلکه مایکروسافت به‌روزرسانی‌ای را نیز ارائه می‌کند که آن را به طور کلی از دستگاه‌های Win 10 حذف می‌کند و در صورت تلاش کاربران برای دسترسی به Edge، آنها را به Edge هدایت می‌کند. برنامه این خبر بدی برای نزدیک به 50 درصد از مشاغلی است که هنوز از مرورگر استفاده می کنند.

  IE تا سال 2029 از طریق حالت اینترنت اکسپلورر در مایکروسافت اج فعال خواهد بود، یا اگر هنوز در ژانویه 2023 هستید، ادامه خواهد داشت. به‌روزرسانی‌های امنیتی پیشرفته Windows 8.1 یا Windows 7.


  تگ ها:

  کره‌ای , دلار , مناسبت , اینترنت , اکسپلورر , می‌پردازد


  v 9
خبرهای دیگر از نرم افزار