techbord.com مایکروسافت یک کاوش نه چندان ظریف در اپل و گوگل انجام می دهد ، اصول جدید فروشگاه ویندوز را ارائه می دهد

چرا مهم است: غول ردموندی در مقایسه با گوگل ، اپل ، آمازون و فیس بوک نسبت به اواخر سال کنترل دقیق ضد انحصاری را مشاهده کرده است - و قصد دارد آن را به همین ترتیب حفظ کند. به همین منظور ، این شرکت به یک سری اصول فروشگاه برنامه متعهد شده است که "" انتخاب ، انصاف و نوآوری "را ارتقا می بخشد.

مایکروسافت امروز تعهد خود را به ده اصل در مورد نحوه برخورد با فروشگاه های برنامه شخص ثالث و همچنین نحوه برخورد با توسعه دهندگان شخص ثالث در فروشگاه Windows اعلام کرد. این اقدام یک اپراتور نه چندان ظریف در اپل است که به دلیل کنترل شدید اپ استور و سیاست هایی که باعث می شود نوآوری برای رقبا دشوارتر باشد مورد انتقاد قرار گرفته است. یک مثال قابل توجه Epic Games است ، که پس از اینکه متوجه شد اپل نمی خواهد به توسعه دهندگان شخص ثالث توانایی استفاده از سیستم های پرداخت درون برنامه ای جایگزین را ارائه دهد ، به دادگاه رسید و تنها به استثنای چند مورد مانند Spotify و Netflix.

غول ردموندی می گوید که همیشه به فروشگاه های اپلیکیشن رقیب این امکان را می دهد تا در کنار Windows Store در ویندوز فعالیت کنند. توسعه دهندگان در انتخاب مدل کسب و کار و سیستم پرداخت درون برنامه ای خود آزاد هستند ، از جمله مواردی که محتوا از ابر پخش می شود. اپل مشهور است که این کار را در App Store بسیار دشوار کرده است ، جایی که سرویس های پخش بازی مانند xCloud و Stadia باید مشکل ارسال بازی های جداگانه برای بررسی و استفاده از سیستم پرداخت درون برنامه ای اپل را داشته باشند.

https://techbord.com مایکروسافت یک کاوش نه چندان ظریف در اپل و گوگل انجام می دهد ، اصول جدید Windows Store را ارائه می دهد

اگرچه مایکروسافت به برنامه هایی نیاز دارد که از کیفیت ، حریم خصوصی و استانداردهای امنیتی خاصی برخوردار باشند ، اما همان استانداردها را در برنامه های خود اعمال می کند و به توسعه دهندگان اجازه می دهد به موقع به اطلاعات مربوط به رابط های کاربری مجاز دسترسی داشته باشند فروشگاه ویندوز برای مقایسه ، توسعه دهندگان macOS و iOS همیشه می توانند شاهد بوت شدن برنامه های خود از فروشگاه های برنامه مربوطه باشند زیرا اپل نقض دستورالعمل های App Store را مشاهده کرده است. و همین اواخر بود که غول کوپرتینو مکانیزم درخواست تجدید نظر را اضافه کرد و شروع به پذیرفتن بازخورد در مورد چگونگی ساده سازی روند بررسی کرد.

در این زمینه ، مایکروسافت می گوید که همچنین شفافیت در مورد قوانین و سیاست های خود را حفظ خواهد کرد. و فرصتهای تبلیغ و بازاریابی ، این موارد را به طور مداوم و عینی اعمال کنید ، اطلاع از تغییرات دهید و روند عادلانه ای را برای حل اختلاف در دسترس قرار دهید. "" این در تضاد با تمایل اپل برای رد هر چیزی است که از راه دور شبیه یک سیستم پرداخت جایگزین است یا فروشگاه برنامه جایگزین ، به همین دلیل فیس بوک مجبور شد بازیهای کوچک را از برنامه Facebook Gaming حذف کند تا در فروشگاه App تأیید شود.

مایکروسافت همچنین قول می دهد "هزینه های معقولی را که" منعکس کننده رقابتی است که ما از فروشگاه های برنامه های دیگر در ویندوز با آن روبرو هستیم و توسعه دهنده ای را مجبور نخواهد کرد هر چیزی را که نمی خواهد بفروشد در برنامه خود بفروشد. "" این درست زمانی رخ داد که ProtonMail فاش کرد مجبور به استفاده از اپل شده است. در برنامه است سیستم خرید ماه گذشته ، به دلیل مراجعه ساده به برنامه های حق بیمه وردپرس که می توان از طریق وب سایت آن را خریداری کرد ، برنامه رایگان وردپرس به طور موقت از دریافت به روزرسانی متوقف شد.

 https://techbord.com مایکروسافت در مورد اپل و گوگل حفاری نه چندان ظریفی انجام می دهد ، اصول جدید فروشگاه ویندوز را ارائه می دهد

می توان پرونده ای ایجاد کرد که "هزینه های معقول" اصطلاحی مبهم است - درست مانند "استاندارد صنعت " - که مایکروسافت ، اپل ، گوگل و دیگران برای توجیه نرخ 15-30 درصدی که از آنها استفاده می کنند استفاده کرده اند. برای پیچیده تر کردن مشکلات ، اپل به دلیل علاقه مندی ها و چشم پوشی از هزینه برخی از شرکت ها شناخته می شود ، آخرین برنامه آمازون و برنامه Prime Video آن است.

مهمتر اینکه ، مایکروسافت می گوید از این "استفاده نخواهد کرد" هرگونه اطلاعات غیر عمومی یا داده از فروشگاه برنامه خود در مورد برنامه توسعه دهنده برای رقابت با آن. "این می تواند به پروژه Android Lockbox Google اشاره داشته باشد ، که داده های برنامه را از رقبا کنترل می کرد تا خدمات رقابتی خود را ایجاد کند ، مسئله ای که مقامات ضد انحصاری مجلس بسیار جدی برخورد می کنند.

ریما علائی ، معاون رئیس مایکروسافت می گوید که این شرکت می داند که "تنظیم کنندگان و سیاست گذاران در حال بررسی این مسائل هستند و اصلاحات قانونی را برای ارتقا competition رقابت و نوآوری در بازارهای دیجیتال در نظر می گیرند. ما فکر می کنیم اصول CAF ، و اجرای ما از آنها ، می تواند مثالی مثمر ثمر باشد. اعمال این اصول در Microsoft Store در ویندوز 10 اولین قدم است و ما منتظر بازخورد توسعه دهندگان و جامعه گسترده تر هستیم. "

مایکروسافت یک کاوش نه چندان ظریف در اپل و گوگل انجام می دهد ، اصول جدید فروشگاه ویندوز را ارائه می دهد
software/مایکروسافت-یک-کاوش-نه-چندان-ظریف-در-اپل-و-گوگل-انجام-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.