خبر

 • تک بورد - مایکروسافت پشتیبانی از Apple M1 را برای بسیاری از برنامه های Microsoft 365 و Visual Studio Code اضافه می کند

  مایکروسافت پشتیبانی از Apple M1 را برای بسیاری از برنامه های Microsoft 365 و Visual Studio Code اضافه می کند
  22 روز و 11 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ پشتیبانی از ویندوز 10 از Mac-based Apple M1 Mac-based به چشم نمی خورد ، اما مایکروسافت چندین برنامه بهره وری خود را به روز کرده است تا بطور طبیعی از سیلیکون اپل اجرا شود. مایکروسافت بیشتر برنامه های Microsoft 365 خود را برای Mac به روز می کند تا از آخرین Mac mini ، MacBook Air و MacBook Pro 13 پشتیبانی بومی کند.

  این شامل برنامه های اصلی Office مانند Word ، PowerPoint ، Excel و OneNote است که اکنون قادر به استفاده از قابلیت های عملکرد کامل در سیلیکون اپل هستند در حالی که باعث می شود زمان بیشتری برای شارژ باتری داشته باشید. مایکروسافت برنامه های به روز شده را به عنوان باینری های جهانی عرضه می کند ، بنابراین اگر آنها را در Mac های مبتنی بر Intel نصب کنید ، هنوز هم عالی عمل می کنند.

  باید بخوانید: Apple M1: Why It Matters - یک سخت افزار رایانه چشم انداز علاقه مندان

  این نسبت به ماه گذشته ، زمانی که مایکروسافت برنامه های آفیس جدیدی را برای macOS Big Sur طراحی کرد که برای استفاده در Mac های M1 به استفاده از برنامه ترجمه Rosetta 2 اپل نیاز داشتند ، یک قدم بالاتر است. با این حال ، برنامه Teams برای مدتی همچنان به آن اعتماد خواهد کرد زیرا شرکت می گوید که هنوز روی باینری جهانی کار می کند.

  در کنار پشتیبانی بومی M1 ، برنامه های جدید Office با چندین اصلاح UI و ویژگی هایی برای بهبود بهره وری هنگام کار با Mac. به عنوان مثال ، برنامه ها با عناصر طراحی Fluent UI دوباره طراحی شده اند و Outlook for Mac اکنون از حساب های iCloud ، از جمله تقویم های مشترک ، پشتیبانی رسمی دارد.

خبرهای دیگر از نرم افزار