techbord.com مایکروسافت می تواند در حال توسعه روشی برای اجرای واقعی برنامه های Android در ویندوز باشد

شایعه سازی: مایکروسافت ظاهراً در حال توسعه زیرساخت نرم افزاری جدیدی است که به شما امکان می دهد برنامه های اندروید ، به سادگی و سریع ، به یک بسته برنامه MSIX تبدیل شوند که بصورت یکپارچه در ویندوز اجرا می شود. اگر پروژه موفقیت آمیز باشد ، برخی از محبوب ترین برنامه های اندروید می توانند در فروشگاه مایکروسافت در دسترس قرار بگیرند.

مطابق ویندوز مرکزی ، پروژه بلند پروازانه مایکروسافت با نام رمز Latte شناخته می شود. این گزارش اضافه می کند که مایکروسافت قصد دارد Latte را سال آینده اعلام کند ، با هدف انتشار آن به عنوان بخشی از به روزرسانی ویندوز 10 پاییز 2021.

اولین تلاش مایکروسافت برای اجرای نرم افزار اندروید در ویندوز پروژه Astoria ، و هدف آن آوردن برنامه های اندروید به اکوسیستم تلفن ویندوز بود. این کار نکرد ، و شکست آن تا حدی مقصر در کنار گذاشتن مفهوم تلفن ویندوز است. زیرا بدون آن ، مایکروسافت نمی تواند برنامه کافی را به فروشگاه برنامه خود بیاورد. و هنوز هم نمی توانند.

https://techbord.com مایکروسافت می تواند در حال توسعه روشی برای اجرای Android برنامه های معتبر در Windows

Snapchat ، که بیش از یک میلیارد بار بارگیری در Play Store دارد ، به راحتی در ویندوز در دسترس نیست. این نوع شکاف اکوسیستم است که تبلت های ویندوز و دستگاه های هیبریدی مانند سری Surface Pro متعلق به مایکروسافت را برای خریداران عام خرید دشوار می کند. Latte وجود دارد (با فرض وجود آن) تا ویندوز را در برابر iOS و Android بیشتر رقابت کند.

اخیراً ، مایکروسافت ابزاری را توسعه داده است که اجازه می دهد برنامه های بیشتری در دستگاه های ویندوز اجرا شوند. به عنوان مثال UWP (پلتفرم جهانی ویندوز) ، برنامه ها را قابل حمل تر کرده و پشتیبانی اضافه شده از PWA (برنامه های وب پیشرو) ، توسعه برنامه را ساده تر کرده است. بنابراین جای تعجب نیست که مایکروسافت برنامه های اندرویدی خود را هدف خود قرار داده است. این نرم افزار فوق الذکر بنیادی مستحکم را فراهم می کند که Latte می تواند از آن استفاده کند.

Windows Central حدس می زند Latte براساس WSL 2 (زیر سیستم ویندوز برای لینوکس) که اخیراً منتشر شده است ، ساخته خواهد شد. اگر Latte از زیر سیستم ثانویه برای Android در بالای WSL استفاده کند ، پس بار توسعه دهندگان بسیار کم خواهد بود. با کمی شانس ، توسعه دهندگان می توانند قبل از اینکه شبکه های صبحگاهی خود را تمام کنند ، تبدیل Android به Windows را به پایان برسانند

مایکروسافت می تواند در حال توسعه روشی برای اجرای واقعی برنامه های Android در ویندوز باشد
software/مایکروسافت-می-تواند-در-حال-توسعه-روشی-برای-اجرای-واقعی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.