خبر

 • تک بورد - مایکروسافت شروع به کار Windows 10 May 2021 Update می کند

  مایکروسافت شروع به کار Windows 10 May 2021 Update می کند
  15 روز و 17 ساعت قبل

  سرانجام آخرین به روزرسانی Windows 10 Spring مایکروسافت از راه رسیده است ، و با آن پیشرفت هایی در زمینه امنیت ، پشتیبانی از راه دور کار و "کیفیت" به وجود آورده است. overboard - مایکروسافت در حال ذخیره موارد پر آب و هوا برای به روزرسانی آینده اکتبر خود است.

  این به روزرسانی با پیشرفتهای معوق در File Explorer ویندوز 10 و تغییرات چشمگیر در ظاهر و سیستم عامل کل به طور کامل آغاز خواهد شد. با این حال ، همانطور که گفتیم ، این تغییرات تا پاییز اتفاق نمی افتد ، بنابراین معتادان پچ باید خود را با مجموعه کوچکتر از پیشرفتها مطابقت دهند.

  بنابراین ، مقدمه کافی - دقیقاً چه آیا می توانید در به روزرسانی جدید مه 2021 مشاهده کنید؟ خلاصه اینکه زیاد نیست. تغییرات رسمی به شرح زیر است:

  پشتیبانی از چند دوربین Windows Hello برای تنظیم پیش فرض به عنوان دوربین خارجی در هنگام حضور دوربین های خارجی و داخلی Windows Hello.

  Windows Defender Application Guard بهبود عملکرد از جمله بهینه سازی زمان سناریو افتتاحیه سند.

  سرویس سیاستگذاری گروه ابزار مدیریت Windows (WMI) (GPSVC) به منظور بروز رسانی سناریوهای کار از راه دور ، بهبود عملکرد را به روز می کند. > مایکروسافت به روزرسانی را "سریع و متمرکز" می خواند ، که به نظر می رسد روشی فانتزی برای گفتن "استخوان های برهنه" باشد. اما این لزوماً چیز بدی نیست. همانطور که در گذشته دیده ایم ، هرچه مایکروسافت با وصله های خود جاه طلبتر باشد ، تجربه کاربری بدتری نیز دارد. آیا کسی خطای بدنام حذف پرونده سال 2020 را به خاطر می آورد؟

  به هر صورت ، کوچک است یا نه ، این پچ کوچک با کیفیت زندگی باید برای حداقل تعداد اندکی از کاربران ویندوز 10 مفید باشد. البته این احتمال نیز وجود دارد که مایکروسافت همانند گذشته در چند تغییر اضافی بدون افشای رسمی دزدکی حرکت باشد. اگر مورد مهمی خبر جدید را گرفت ، ما حتماً این موضوع را به شما اطلاع خواهیم داد.

  اگر می خواهید در بروزرسانی مه 2021 گیر بیاورید ، فقط به Windows Update بروید و "بررسی برای به روزرسانی" را بزنید . "اگر چیزی برای شما نمایان نشد ، فقط صبور باشید: مایکروسافت عمداً برای به روزرسانی اولیه بروزرسانی را محدود می کند تا ثبات بارگیری را برای همه تضمین کند. اعداد در هفته آینده افزایش می یابد ، بنابراین به طور منظم بررسی کنید.

خبرهای دیگر از نرم افزار