techbord.com مایکروسافت در حال کار بر روی

طراحی ویندوز 10 کمی کیف ترکیبی است. در بعضی مناطق ، فلسفه "Fluent Design" مایکروسافت به خوبی نشان داده می شود (البته در از بین رفتن برخی از قابلیت ها) ، اما در بعضی مناطق ، هنوز رابط ها ، منوها و تنظیمات را از ویندوز 7 پیدا خواهید کرد عصر. طبق گزارشات ، مایکروسافت برای رفع این ناسازگاری ها در حال برنامه ریزی برای "جوان سازی بصری گسترده" ویندوز 10 است.

این اطلاعات به لطف لیست شغلی که اخیراً توسط خود مایکروسافت ارسال شده است ، آشکار شد. در این لیست مهندس نرم افزاری فراخوانده می شود که بتواند در کنار "پلتفرم کلیدی مایکروسافت ، سرفیس و شرکای OEM" برای ارائه "جوان سازی" گفته شود.

هدف نهایی تازه سازی این باشد که به مشتریان مایکروسافت سیگنال دهید که "ویندوز برگشت دارد " (تأکید آنها) و ویندوز "بهترین تجربه سیستم عامل کاربر برای مشتریان " است

دشوار است گفتن اینکه چگونه یک تعمیر اساسی بصری می تواند آن کار را انجام دهد ، خصوصاً به این دلیل که ما نمی دانیم منظور مایکروسافت از "بهترین تجربه سیستم عامل کاربر" چیست؟

 https://techbord.com مایکروسافت در حال کار بر روی

آیا این به معنای تجربه کاربری ساده تر یا ساده تر است؟ به عنوان علاقه مندان و استفاده کنندگان از قدرت ، خودمان دریغ می کنیم که نتیجه را "بهترین" بنامیم ، اما گزینه دیگر نیز به احتمال زیاد به نظر نمی رسد: پیچیدگی کارها در واقع چیز مایکروسافت نیست. به تازگی ، به هر حال.

برخی گزارش ها می گویند تغییراتی در منوی شروع و کاوشگر پرونده (و همچنین میزبان برنامه های از قبل نصب شده ویندوز) در حال آمدن است ، اما ما فقط باید صبر کنیم و ببینیم آنچه غول فناوری آستین دارد.

برای آنچه ارزش دارد ، این لیست شغلی قبلاً تغییر داده شده است تا هرگونه ذکر "جوان سازی گسترده" را حذف کند ، بنابراین ممکن است مایکروسافت تغییر کرده باشد ذهن یا شاید این شرکت بخاطر افشای اخبار بسیار آشکار به خودش لگد بزند.

مایکروسافت در حال کار بر روی "جوان سازی بصری گسترده" برای ویندوز 10 است
software/مایکروسافت-در-حال-کار-بر-روی-جوان-سازی-بصری-گسترده-برای.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بررسی AMD Ryzen 9 5980HS: Zen 3 برای لپ تاپ
techbord.com بیش از 500 میلیون شماره تلفن کاربران فیس بوک از طریق ربات تلگرام برای فروش است
techbord.com این شرکت برای انجام بازی ها به مدت یک سال 41000 دلار به شما پرداخت خواهد کرد
techbord.com Corsair K95 RGB Platinum را فقط با 109 دلار بگیرید
techbord.com هوشمندی هلیکوپتر مریخ ناسا ماه آینده به سیاره سرخ خواهد رسید
techbord.com CDPR خط اصلی داستان در آخرین به روزرسانی Cyberpunk 2077 را شکست
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.