techbord.com مایکروسافت در حال تولید شبیه سازی x64 به ویندوز 10 در Arm است

چیزی که باید منتظر آن بود: اگرچه در بعضی مواقع اتفاق می افتاد ، مایکروسافت می گوید شبیه سازی x64 برای ویندوز 10 روی Arm به زودی به واقعیت تبدیل می شود. این می تواند سرانجام شکاف برنامه را که باعث جذابیت کمتر قرص ها و لپ تاپ های ویندوز مبتنی بر Arm می شود ، با وجود پتانسیل صرفه جویی در مصرف انرژی ، کاهش دهد.

یکی از اصلی ترین مسایل جلوگیری از تلاش مایکروسافت برای اجرای عالی ویندوز در دستگاه های Arm مربوط به کمبود نرم افزار دسکتاپ بومی است که روی لپ تاپ ها و تبلت های مبتنی بر Arm اجرا می شود. در اوایل سال جاری ، غول ردموندی مرورگر Edge مبتنی بر Chromium خود را برای رایانه های شخصی مبتنی بر Arm منتشر کرد ، اما واقعیت این است که کاربران با بسیاری از برنامه های x86 که مجبورند در حالت شبیه سازی اجرا کنند ، گیر کرده اند.

مایکروسافت اعلام کرد امروز شبیه سازی x64 برای ویندوز 10 در Arm به ارمغان می آورد. به طور طبیعی ، اولین کسانی که دسترسی پیدا می کنند ، افرادی هستند که در برنامه Windows Insider ثبت نام کرده اند. انتظار می رود ساخت با قابلیت های جدید در کنار مرورگر Edge و کد ویژوال استودیو بهینه شده برای عمر باتری بهتر در دستگاه های مبتنی بر باز ، در ماه نوامبر کاهش یابد.

 https://techbord.com مایکروسافت در حال تولید شبیه سازی x64 به ویندوز 10 در Arm

این شرکت همچنین قول همکاری نزدیک با سازندگان رایانه های شخصی مانند Lenovo ، HP ، سامسونگ و ایسر برای اینكه "این ویندوز 10 را در زمینه نوآوریها و محصولات Arm به مشتریان مشترك ما ارائه دهند". "در مورد زمانی كه می توان انتظار داشت كارایی جدیدی را برای كاربران اصلی مشاهده كنیم ، مطمئن ترین شرط نیمه دوم سال آینده است.

در بخش سخت افزاری ، کوالکام اوایل این ماه یک پلتفرم موبایل Snapdragon 8cx Gen 2 بهبود یافته ارائه داده است که در مقایسه با پردازنده های کم مصرف i5 اینتل و همچنین تا 25 ساعت ، عملکرد بهتری در هر وات را نوید می دهد. عمر باتری اولین دستگاهی که از تراشه جدید داخل آن بهره می برد ، Acer Spin 7 خواهد بود و کوالکام می گوید راه حل های بودجه محور با Snapdragon 8c و Snapdragon 7c نیز در راه است.

مایکروسافت در حال تولید شبیه سازی x64 به ویندوز 10 در Arm است
software/مایکروسافت-در-حال-تولید-شبیه-سازی-x64-به-ویندوز-10-در-arm.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.