خبر

 • تک بورد - مایکروسافت در حال آزمایش یک ابزارک اخبار و هوا برای نوار وظیفه ویندوز 10 است

  مایکروسافت در حال آزمایش یک ابزارک اخبار و هوا برای نوار وظیفه ویندوز 10 است
  6 روز و 15 ساعت قبل

  "جوان سازی بصری گسترده" ویندوز 10 احتمالاً هنوز راه زیادی ندارد ، اما ما به روزرسانی ویژگی های کوچکتر زیادی خواهیم داشت تا در این میان آزمایش کنیم. یکی از این به روزرسانی ها ، ابزارک جدید و ترکیبی نوار وظیفه هوا / اخبار است که در اختیار کاربران داخلی ویندوز 10 قرار دارد.

  ویجت دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که انتظار دارید: وقتی روی آن کلیک می کنید (در سمت چپ همه نمادهای نوار وظیفه کوچکتر شما نشان داده می شود) ، یک صفحه اطلاعات بزرگ را به سمت بالا می کشد که می توانید از طریق آن پیمایش کنید و تعامل با این صفحه آخرین عناوین و اخبار ، قیمت سهام مربوطه ، رویدادهای ورزشی آینده و آب و هوای محلی منطقه شما را به شما نشان می دهد.

  وقتی پنل به حداقل می رسد ، فقط نمای یک نگاه را نشان می دهد همانطور که در زیر مشاهده می کنید. برخلاف برخی دیگر از ویژگی های ویندوز مایکروسافت ، این دکمه جدید نوار وظیفه در واقع بسیار مفید به نظر می رسد.

  با این کار می توانید به طور خلاصه خود را در جریان آخرین برنامه های دنیا (یا حداقل محلی خود قرار دهید) قرار دهید. منطقه) بدون اینکه حواس خود را از کار مورد نظر منحرف کنید.

  اگر موضوع خاصی باشد توجه شما را به اندازه کافی جلب می کند تا بخواهید مقاله ای با جزئیات بیشتر بخواهید ، با کلیک بر روی عنوان می توانید از طریق Microsoft Edge به مقاله اصلی بروید مشخص نیست که آیا می توانید آن پیش فرض را به Firefox یا Chrome تغییر دهید.

  همچنین اگر مثلاً از داستان های مربوط به Covid بمباران شده اید ، خسته شده اید ، همچنین می توانید خوراک خود را کمی شخصی کنید. -19 یا قیمت بیت کوین. برای این کار ، کافیست روی منوی سه نقطه در سمت راست بالای یک ابزارک مشخص کلیک کنید و گزینه "Less stories like this " را انتخاب کنید. اگر از داستان هایی که دریافت می کنید لذت می برید ، می توانید در عوض "داستانهای بیشتر مانند این " را انتخاب کنید.

   https://techbord.com مایکروسافت در حال آزمایش یک ابزارک اخبار و آب و هوا برای نوار وظیفه ویندوز 10

  این ویژگی تقریباً مطمئناً در آینده به پایگاه عمومی کاربر ویندوز راه پیدا خواهد کرد ، زیرا به نظر می رسد موجود باشد کاملا صیقلی است ، اما اگر می خواهید زود تست کنید ، می توانید برای انجام این کار ، می توانید با پیوستن به برنامه Windows Insider و به دام انداختن Build 21286 در کانال Dev شروع به کار کنید.

  همچنین به یک کپی از مرورگر Edge مبتنی بر Chromium مایکروسافت نیاز دارید (آن لازم نیست مرورگر پیش فرض شما باشد) ، و شما باید در ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان ، استرالیا یا هند زندگی کنید.

خبرهای دیگر از نرم افزار