مایکروسافت در حال آزمایش تبلیغات برای خدمات خود در Windows 11 File Explorer است

چرا مهم است: نوسازی فایل اکسپلورر مایکروسافت در ویندوز 11 با بررسی های متفاوتی روبرو شد، اما این شرکت همچنین در حال بررسی راه های جدیدی برای کسب درآمد از سیستم عامل جدید است. ساخت پیش‌نمایش اخیر ویندوز 11 (22572) حاوی نشانه‌هایی است که File Explorer می‌تواند به‌زودی تبلیغات برنامه‌ها و سرویس‌های مایکروسافت را در قالب نکات و پیشنهادات نمایش دهد.

هفته گذشته، مایکروسافت یک نسخه پیش‌نمایش جدید با چند ویژگی اعلام‌نشده منتشر کرد، زیرا آنها کم و بیش دفن شده‌اند و برای فعال کردن به مراحل دیگری نیاز دارند. یکی از آنها نشان می دهد که File Explorer به زودی دارای یک رابط تب دار خواهد بود، که یکی از پر درخواست ترین ویژگی های چند سال گذشته است.

این هفته، یکی از Windows Insider به نام Florian متوجه شد -افزودن بسیار ظریف به File Explorer که نشان می‌دهد مایکروسافت در حال آزمایش راه‌های جدیدی برای ارتقای خدمات خود در سراسر رابط کاربری ویندوز است. تبلیغ خاصی که فلوریان مشاهده کرد برای ویرایشگر مایکروسافت (بخشی از مایکروسافت 365) بود که دستیار دستور زبان و املای مبتنی بر هوش مصنوعی این شرکت برای Word، Outlook و وب است.

techbord.com مایکروسافت در حال آزمایش تبلیغات برای خدمات خود در Windows 11 File Explorer است

آگهی به عنوان یک نکته/پیشنهاد در قسمت بالای صفحه نمایش داده شد یک پنجره File Explorer، درست زیر نوار آدرس. جالب اینجاست که فلوریان مدتی قبل از دیدن آگهی از ویرایشگر مایکروسافت استفاده کرده بود. این شرکت قبلاً از این رویکرد برای ترویج اشتراک‌های OneDrive و Microsoft 365 استفاده کرده است، حتی گاهی اوقات حتی برای افرادی که قبلاً یکی یا هر دو را دارند.

ارسال هرزنامه به کاربران ویندوز با تبلیغات بیشتر برای سرویس‌های مایکروسافت ممکن است برای شخصی یک حرکت هوشمندانه به نظر برسد. در ردموند، اما احتمالاً محبوب نخواهد بود. کاربران ویندوز 10 و ویندوز 11 در حین راه‌اندازی موارد، قبلاً با برنامه‌ها و سرویس‌های «توصیه‌شده» برخورد می‌کنند، اما حداقل این چیزی است که می‌توانید به سرعت از آن رد شوید.

techbord.com مایکروسافت در حال آزمایش تبلیغات برای خدمات خود در Windows 11 File Explorer است

در حال حاضر، به نظر می رسد تبلیغ File Explorer برای Microsoft Editor بخشی از یک آزمایش A/B است که ممکن است منجر به قرار گرفتن آن شود یا نباشد ساخت نهایی برای همه کاربران منتشر شد. با این حال، اگر مایکروسافت این ویژگی را پیاده‌سازی کند، احتمالاً می‌توانید آن را از طریق یک چک باکس غیرفعال کنید یا آن را در تنظیمات تغییر دهید.

در ویندوز 11، کادری به نام "دریافت نکات و پیشنهادات وقتی استفاده می‌کنم" وجود دارد. Windows"--در تنظیمات -> سیستم -> اعلان ها - این ویژگی را غیرفعال می کند. در Windows 10، دو چک باکس مرتبط در یک نقطه وجود دارد—"پیشنهادهایی در مورد نحوه تنظیم دستگاهم ارائه دهید" و "دریافت نکات و پیشنهادات هنگام استفاده از Windows."

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *