techbord.com مایکروسافت در حال آزمایش به روزرسانی های کوچکتر ویندوز 10 به نام

به روزرسانی های عظیم و متوسط ​​و سالانه ویندوز 10 مایکروسافت (ویندوز 10) روش اصلی غول فناوری برای ارائه ابزارها و ویژگی های جدید به پایگاه کاربری سیستم عامل است. با این حال ، این شرکت در حال آزمایش روش تحویل بروزرسانی متفاوتی است: بسته های Windows Feature Experience. این بسته ها به روزرسانی های کوچکتر و خودبخودی هستند که جدا از سیستم عامل توسعه یافته اند و در نتیجه می توانند به صورت جداگانه ارسال

در حال حاضر ، مایکروسافت محتوای این بسته های تجربه را بسیار کوچک نگه داشته است ، بنابراین می تواند دامنه را مدیریت کند و تعیین کند که آیا خودی ها این ایده را دوست دارند یا نه. به همین ترتیب ، EP های اولیه عمدتاً شامل پیشرفت ها و اصلاحات جزئی در ویژگی ها و ابزارهای موجود ویندوز می شوند. در ابتدا نیز نسبتاً نادر خواهند بود ، هرچند بدون شک با گذشت زمان تغییر خواهند کرد.

به عنوان مثالی از آنچه ممکن است یک EP داشته باشد ، در اینجا گزارش بروزرسانی Experience Pack 120.2212.1070.0 را موجود کنید ، هم اکنون موجود است به Beta Channel Beta:

بر اساس بازخورد Insider ، اکنون می توانید با استفاده از تجربه تقسیم صفحه داخلی در ویندوز (WIN + SHIFT + S) یک ضربه محکم و ناگهانی از صفحه خود ایجاد کنید و آن را مستقیماً در پوشه مورد نظر خود را در File Explorer ذخیره کنید تا تصویر صفحه در آنجا ذخیره شود. آن را امتحان کنید!

با استفاده از صفحه کلید لمسی در حالت عمودی در دستگاه لمسی 2 در 1 اکنون از حالت تقسیم صفحه کلید پشتیبانی می شود.

برای تجزیه و تحلیل واقعاً چیز زیادی وجود ندارد آنجا. بهبود ابزار snipping بسیار خوب خواهد بود (من خودم از این ویژگی کاملاً استفاده می کنم) اما به سختی بازی را تغییر می دهد ، و به نظر می رسد دقیقاً همان چیزی است که مایکروسافت با این EP از آن استفاده می کند.

< img src = "https://techbord.com/picsbody/2012/1387-1.jpg " alt = "https://techbord.com مایکروسافت در حال آزمایش به روزرسانی های کوچکتر ویندوز 10 به نام \ \'Feature Experience Packs \\' \">

باید دید آیا مایکروسافت به مفهوم EP پایبند است یا خیر ، اما روی کاغذ ، ارائه به روزرسانی های کوچکتر ، کمتر بحث برانگیز (و احتمالاً خراب کننده سیستم عامل) در فواصل سریع تر ، می تواند یک حرکت هوشمندانه در طولانی مدت باشد. و اگر همچنان جزئی و اضافی مفید باشند ، مانند دو مورد فوق ، بعید است که بیشتر کاربران شکایت کنند.

به هر حال ، EP ها فعلاً کاملاً اختیاری هستند. اگر این ایده را دوست دارید و می خواهید به مایکروسافت کمک کنید تا آن را آزمایش کند ، برای برنامه Windows Insider ثبت نام کنید و به کانال بتا که در بالا ذکر شد بپیوندید. سپس ، مطمئن شوید که ساخت Windows 10 \ 20H2 19042.662 را نصب کرده اید و سپس می توانید EP را از طریق به روزرسانی ویندوز دریافت کنید.

مایکروسافت در حال آزمایش به روزرسانی های کوچکتر ویندوز 10 به نام "Feature Experience Packs "
software/مایکروسافت-در-حال-آزمایش-به-روزرسانی-های-کوچکتر-ویندوز-10.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
techbord.com Diablo II: Resurrectioned با پرونده های بازی ذخیره شده 20 ساله سازگار خواهد بود
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.