خبر

 • تک بورد - مایکروسافت در به روزرسانی آینده برخی از نرم افزارهای ویندوز 10 را از نصب جدید حذف می کند

  مایکروسافت در به روزرسانی آینده برخی از نرم افزارهای ویندوز 10 را از نصب جدید حذف می کند
  25 روز و 8 ساعت قبل

  ویندوز 10 این روزها به اندازه کافی یک سیستم عامل مناسب و معقول است (گرچه هنوز بسیاری 7 را ترجیح می دهند) ، اما خیلی کامل نیست. یکی از ناامیدکننده های بزرگتر کاربران با سیستم عامل ، بسیاری از برنامه های نصب شده bloatware در آن است که تعداد کمی از آنها مانند Paint 3D استفاده می کنند. خوشبختانه ، با شروع به روزرسانی ویندوز 10 "Sun Valley" ، مایکروسافت حذف برخی از این برنامه های ناخواسته را شروع می کن

  این بدان معناست که بعد از Sun Sun ، هر زمان که Windows 10 را مجدداً روی رایانه خود نصب کرده یا برای اولین بار روی دستگاه دیگری نصب کنید ، دیگر 3D Viewer و Paint 3D را در لیست موارد قبلی مشاهده نخواهید کرد. برنامه های نصب شده.

  درک اینکه چرا مایکروسافت به طور خاص این دو برنامه را انتخاب کرده کار سختی نیست. پایگاه کاربری ویندوز 10 به طرز باورنکردنی متنوعی است ، و هر دوی این برنامه ها به سادگی خیلی جذاب نیستند که مورد توجه همه قرار بگیرند - که برنامه ایده آل از قبل نصب شده باید باشد. به عنوان مثال ، همه ما می توانیم از برنامه های تقویم و ماشین حساب ویندوز 10 بهره مند شویم.

  3D Paint و 3D Viewer قبلاً در آخرین ساختهای Windows 10 Insider از لیست برنامه های از پیش نصب شده حذف شده اند (شروع با نسخه 21332) ، بعید است که این شرکت نظر خود را در اینجا تغییر دهد.

  https://techbord.com مایکروسافت در به روزرسانی آینده برخی از نرم افزارهای ویندوز 10 را از نصب جدید حذف می کند

  به طور واضح ، این بدان معنا نیست که این برنامه ها به طور کامل خاموش می شوند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، این تغییر فقط برای نصبهای جدید اعمال می شود. کسانی که Paint 3D و 3D Viewer را روی سیستم خود دارند ، اگر بخواهند قادر به نگهداری آنها هستند. علاوه بر این ، برنامه ها از فروشگاه Microsoft در حال حرکت به جلو در دسترس خواهند بود.

  این یک تغییر جزئی است ، همه موارد در نظر گرفته شده است ، اما ما هنوز هم خوشحالیم که مایکروسافت تجربه کاربر جدید را تا حدودی ساده می کند. Bloatware وقتی از سازنده رایانه شخصی مانند Alienware یا HP می آید به اندازه کافی بد است ، اما وقتی هم در سیستم عامل داخلی باشد و هم برای اکثر مشتریان کاملاً بی فایده باشد ، ناامیدکننده تر است.

  اعتبار مستند: واچیویت

خبرهای دیگر از نرم افزار