خبر

 • تک بورد - مایکروسافت درایور AMD مشکل ساز را که باعث ایجاد BSOD در رایانه های شخصی ویندوز 10 شده بود حذف می کند

  مایکروسافت درایور AMD مشکل ساز را که باعث ایجاد BSOD در رایانه های شخصی ویندوز 10 شده بود حذف می کند
  3 روز و 10 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ پس از اینکه چندین کاربر گزارش کردند خرابی BSOD پس از به روزرسانی سیستم های ویندوز 10 خود ، مایکروسافت دریافت که به طور تصادفی بسته به روزرسانی را با یک درایور مشکل ساز بارگذاری کرده است. راننده عامل این تصادفات AMD SCSI Adapter 9.3.0.221 بود و بیشتر روی سیستم های مادربرد AMD X570 تأثیر می گذاشت. برای جلوگیری از مشکلات بیشتر ، راننده از آن زمان حذف شده است.

  وقتی راننده در برنامه Windows Insider آزاد شد ، کاربران گزارش کردند که این امر باعث بروز مشکلات در بوت شدن می شود. پس از بررسی علت ایجاد آن ، یک نماینده مایکروسافت اظهار داشت که درایور فقط برای سیستم های منتخب دارای نسخه های Windows 10 2004 و 20H2 در نظر گرفته شده است. با این حال ، در نهایت بر روی سیستم های ناسازگار فرود آمد زیرا از یک "شناسه سخت افزاری بسیار عمومی" استفاده می کرد ، "آن را در مکان" اشتباه "قرار می داد."

  کسانی که پس از نصب به روزرسانی خرابی را گزارش کردند ، با کد خطای BSOD "INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE " ، که منجر به حلقه راه اندازی مجدد سیستم می شود ، شگفت زده شد.

  پس از چند بار راه اندازی مجدد سیستم ، برخی از کاربران اظهار داشتند که ویندوز با بازگرداندن آخرین به روزرسانی هایی که انجام داده است ، خود را تعمیر می کند . برخی دیگر ادعا می کنند که باید تعمیر سیستم را به صورت دستی انجام دهند.

  https://techbord.com مایکروسافت درایور AMD مشکل ساز را حذف می کند که اگر BSOD در رایانه های شخصی Windows 10 ایجاد می شد

  اگر Windows Update شما درایور را پیدا کرده است و هنوز آن را نصب نکرده اید ، به شما توصیه می کنیم اگر از AMD استفاده می کنید از آن جلوگیری کنید. سیستم. اگر قبلاً آن را بارگیری کرده اید و هنوز سیستم را مجدداً راه اندازی نکرده اید ، می توانید نصب را دوباره برگردانید. برای انجام این کار ، مدیر دستگاه را باز کنید ، به Storage Controllers بروید ، برگه Driver را باز کنید و روی دکمه بازگشت مجدد کلیک کنید تا آن را حذف نصب کنید.

  بدترین حالت ممکن است اگر در حال حاضر با شروع مجدد مواجه هستید حلقه در چنین شرایطی ، ممکن است به منوی Windows Boot Options دسترسی پیدا کرده و سعی کنید "راه اندازی مجدد تعمیر " یا "بازیابی سیستم " را برای رفع مشکل انجام دهید.

خبرهای دیگر از نرم افزار