خبر

 • تک بورد - مایکروسافت تأیید کرد: ویندوز 11 به TPM 2.0 در همه ماشین ها حتی ماشینهای مجازی نیاز دارد

  مایکروسافت تأیید کرد: ویندوز 11 به TPM 2.0 در همه ماشین ها حتی ماشینهای مجازی نیاز دارد
  1 روز و 9 ساعت قبل

  با انتشار ویندوز 11 در گوشه و کنار ، مایکروسافت به کمپین مورد نیاز TPM خود ادامه می دهد و ظاهراً نیاز به ماژول امنیتی را برای هر نوع نصب ویندوز افزایش می دهد. در حالی که غول ردموند تلاش می کند روشن کند که چرا ما برای اجرای آخرین سیستم عامل خود به TPM 2.0 نیاز داریم ، این شرکت اظهار می کند که برای ماشین های مجازی نیز ضروری خواهد بود.

  از زمان اعلام ویندوز 11 ، مایکروسافت از نظر نیاز کاربران برای اجرای سیستم عامل جدید کاملاً پیشگام نبوده است. مواردی مانند Secure Boot و TPM 2.0 در هنگام ارائه مایکروسافت در ماه ژوئن ذکر نشد ، وقتی مردم می خواستند بدانند آیا می توانند ویندوز 11 را بر روی دستگاه خود نصب کنند ، باعث سردرگمی شد. خوشبختانه به نظر می رسد این مشکل برطرف شده است.

  با این حال ، اخیراً ، شرکت سعی کرده است همه چیز را شفاف سازی کند و اظهار داشته است که "ما باید در مورد TPM 2.0 صحبت کنیم":

  امممم… به بله .... باید در مورد TPM 2.0 و ویندوز 11 با شما صحبت کنیم. یادداشت را بخوانید: https://t.co/kI80YOGrEh pic.twitter.com/FvGNDIreZQ

  - پشتیبانی مایکروسافت (MicrosoftHelps) سپتامبر 8 ، 2021

  گذشته از ذکر اینکه ویندوز 11 برای ویژگی های مرتبط با امنیت به TPM نیاز دارد ، یادداشت به ما اطلاع می دهد که بسیاری از رایانه های شخصی اخیراً می توانند TPM 2.0 را اجرا کنند ، اما این ماژول به طور پیش فرض غیرفعال می شود. علاوه بر این ، دستورالعمل هایی در مورد نحوه فعال کردن این ویژگی با دسترسی به تنظیمات BIOS UEFI و جستجوی برچسب هایی مانند "دستگاه امنیتی ، پشتیبانی دستگاه امنیتی ، TPM State ، AMD fTPM switch ، AMD PSP fTPM ، Intel PTT یا Intel Platform Trust Technology . »

  دلیل ذکر Intel و AMD این است که CPU ها می توانند TPM های تعبیه شده داشته باشند. این بدان معناست که ممکن است بتوانید ویندوز 11 را اجرا کنید حتی اگر مادربرد شما دارای ماژول نباشد.

  https://techbord.com مایکروسافت تأیید می کند: ویندوز 11 در همه ماشین ها به TPM 2.0 نیاز دارد ... حتی ماشین های مجازی

  علاوه بر این ، این نیاز بیشتر تمدید شده است. ماشین های مجازی نیز باید TPM 2.0 را فعال کنند ، زیرا Windows 11 Insider Preview در Build 22458 به روز می شود. ، "و توضیح دهید که سیستم عامل همچنان در ماشینهای مجازی که در محصولات مجازی سازی مانند VMware و Oracle ایجاد می شوند ، به طور معمول اجرا می شود ، تا زمانی که شرایط سخت افزاری برآورده شود. پس از انتشار ، روشن است که مایکروسافت از الزامات بحث برانگیز سیستم عقب نشینی نخواهد کرد و شاید به دلایل خوبی (ما باید منتظر بمانیم و ببینیم). اگر قصد دارید سیستم عامل خود را ارتقا دهید و هنوز می خواهید در مورد TPM بیشتر بدانید ، به اینجا نگاه کنید.

خبرهای دیگر از نرم افزار